KIKO MILANO - NOWE pomadki, zapewniające długotrwały efekt, dzięki którym uśmiech zawsze jest na pierwszym planie


UNLIMITED DOUBLE TOUCH

Dwuetapowa płynna pomadka do ust, zapewniająca długotrwały efekt i błyszczące wykończenie

OPIS
Dwuetapowa płynna pomadka do ust - niezwykłe połączenie kolorowej bazy i błyszczyka pozwala uzyskać intensywny i lśniący efekt. Kolor  idealnie przylega do ust, zapewniając długotrwały rezultat, nawet do 8 godzin.


Kolorowa baza: jej formuła - wzbogacona o kombinację polimerów tworzących na ustach powłokę - zapewnia maksymalny komfort, doskonałe przyleganie do ust i jednolity kolor. Specjalna, nierozmazująca się konsystencja minimalizuje efekty wyjeżdżania poza kontur ust i zapewnia bardzo szybkie schnięcie.

Błyszczyk do ust: zmiękczająca formuła nadaje ustom promienne i błyszczące wykończenie oraz zapewnia równomierną i gładką aplikację.
W opakowaniu znajdują się dwa aplikatory przeznaczone do dwóch różnych konsystencji: filcowy aplikator kolorowej bazy zapewnia dużą precyzję na etapie nakładania, natomiast aplikator błyszczyka, wykonany z włosia, gwarantuje nałożenie odpowiedniej ilości produktu. 

Opakowanie ma funkcjonalny i elegancki design, a jego ozdobę stanowi monogram KK umieszczony na środku metalowego uchwytu.

Dostępny w 24 zaskakujących odcieniach.NEW UNLIMITED STYLO

Kremowa pomadka do ust, zapewniająca długotrwały efekt i półmatowe wykończenie


OPIS
Kremowa pomadka do ust, zapewniająca długotrwały efekt. Intensywny kolor z półmatowym wykończeniem, połączony z trwałością składników najnowszej generacji, pozwala stworzyć długotrwały makijaż ust. Formuła pomadki zawiera olej Monoi i wyciąg z marakui.

Jednolita powłoka idealnie przylega do ust, gwarantując niezwykle precyzyjny efekt. Konsystencja jest kremowa, miękka i wyjątkowo łatwo się rozprowadza.
Praktyczna i komfortowa aplikacja oraz natychmiastowy efekt kolorystyczny, o możliwej do stopniowania intensywności.

Format pomadki pozwala zachować niezmienione właściwości formuły, a co za tym idzie długotrwały efekt osiągany dzięki specyfice zawartych w niej składników. Ozdobą eleganckiego i nowoczesnego opakowania, wykonanego z aluminium, jest monogram KK umieszczony na zatyczce.


Pomadka dostępna jest w 21 odcieniach: od naturalnych, zapewniających efekt naturalnego makijażu, po bardziej intensywne i soczyste, dzięki którym usta zawsze wysuwają się na pierwszy plan.

 Kolorowa kreska umieszczona na zewnątrz opakowania ułatwia rozpoznanie odcienia.


Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka