Joanno, proste czy kręcone ! ?


Czapki z głów, wiosna, lato, ciepło! Już jest ta pora, kiedy nakrycie głowy nie popsuje nam fryzury i przynajmniej u mnie, teraz częściej królują rozpuszczone włosy. Pytanie tylko, czy fale czy proste?!


Moje włosy naturalnie lekko się skręcają, ale nie jest to ani konkretny skręt ani proste pasmo. Coś pomiędzy, co stanowi dobrą bazę wyjściową do zabawy. Przedstawiam Wam zatem moje dwa produkty do stylizacji:


Styling effect spray do prostowania włosów wygładzającyLekki spray wygładzający do prostowania włosów Styling Effect zapewnia fryzurze trwałe wygładzenie i jedwabisty połysk. Jednocześnie chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak suszarka czy prostownica. Zawiera również filtr UV i składniki aktywne, które dodatkowo chronią włosy.Stylizacja przy użyciu tego kosmetyku jest przyjemna. Nie używając prostownicy, nie osiągnęłam efektu prostych pasemek jak po wyciąganiu na szczotkę, ale włosy się nie falują, nie skręcają i nie puszą. Lekkie spryskanie na suche włosy i przeczesanie palcami powoduje ujarzmienie niesfornych kosmyków.

Styling Effect, spray podkreślający lokiMarzysz o doskonałym skręcie i utrwaleniu swoich loków? Jeśli tak - nie szukaj dalej. Opracowaliśmy specjalnie dla Ciebie Spray do loków Styling effect. Poznaj jego fantastyczne właściwości. To właśnie on:

ü nadaje sprężystość i elastyczność fryzurze
ü eksponuje i utrwala loki
ü ułatwia stylizację
ü zawiera filtr UV, który chroni włosy


Moje włosy są chyba zbyt ciężkie aby bez silnych utrwalaczy skręcić konkretny lok i tak go utrzymać. Produkt Joanny nadaje się bardziej do codziennego użytku, kiedy chcemy by nasza fryzura wyglądała naturalnie. Bardzo fajnie sprawdza się, kiedy na lekko wilgotne włosy psikam produkt a potem susząc ugniatamJOba produkty do stylizacji włosów znajdują się w plastikowych, przeźroczystych buteleczkach, co łatwo określa, ile produktu nam jeszcze pozostało.  Buteleczki zakończone są poręcznym atomizerem, przy którego użyciu nie zdarzyło mi się zacinanie czy przeciekanie. Szata graficzna na opakowaniu jest skromna ale ta delikatność i nie nachalność nadaje jej uroku.Spraye są niezwykle wydajne. Ich konsystencja jest bardzo lekka a przy tym nie skleja ani nie obciąża włosa.

Uwielbiam ten zapach! Ładniutki, nie duszący, lekko cukierkowy. Unosi się w powietrzu po aplikacji a na włosach pachnie nawet po wysuszeniu.Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka