SCARSILC Silikonowy żel na blizny

Witajcie 

Ostatnimi czasy bardzo nieregularnie pojawiają się tutaj wpisy, nad czym ogromnie ubolewam, ale jest to związane z moją aktualną sytuacją życiową.
Dzisiaj jednak przychodzę z produktem, który w pewnym sensie jest mocno związany z moimi ostatnimi tygodniami.Każdy z nas ma jakieś blizny, które są oczywiście pamiątką, ale niektóre z nich są na tyle długie czy grube, że po prostu szpecą.


Sylikonowy żel na blizny SCARSILC  o pojemności 20ml, to właśnie produkt, z którym jestem bardzo zaprzyjaźniona i z niecierpliwością czekam na efekty.


Opis produktu

Silikonowy żel na blizny przeznaczony do codziennej pielęgnacji:
·         blizn pooperacyjnych
·         blizn pooparzeniowych i powstałych po urazach
·         blizn przerostowych i keloidów (bliznowców)
·         blizn po trądziku  rozstępów


Sposób użycia

Nanieś cienką warstwę żelu na bliznę i delikatnie wmasuj do momentu całkowitego wchłonięcia żelu. Stosuj ScarSilc® raz dziennie przez 4 do 8 tygodni na świeże blizny oraz 3 do 6 miesięcy na blizny wieloletnie.


Składniki

Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Silica, Cyclotetrasiloxane.


Żel ma kolor transparentny i jest dość zbity a zarazem suchy, co oznacza dla mnie,  że się nie klei i nie roluje a także pozostawia na skórze niemal niewyczuwalną warstwę. Produkt nie jest perfumowany, nie podrażnia i nie powoduje nieprzyjemnego szczypania w miejscu świeżej blizny. Stosuję zaledwie kilka dni, a na efekty niestety trzeba chwilkę poczekać, ale po zakończeniu kuracji pokażę Wam zdjęcia przed i po J


Produkt można zakupić na stronie sklepu internetowego Diagnosis (klik)O samym sklepie pisałam Wam już wcześniej, ponieważ nie jest to pierwszy produkt jaki nabyłam za jego pośrednictwem, a tym samym polecam.
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka