Seria limitowana KOBO Professional i kolejne nowości marek My Secret i Sensique

Marki KOBO Professional, My Secret i Sensique rozszerzają kolekcję jesień/zima 2016 o nowe produkty do makijażu i stylizacji paznokci. Wśród nich specjalna limitowana edycja matowych pomadek o wyrazistych kolorach, paleta trzech łagodnych odcieni róży, przygotowany z myślą o kobietach posiadających bardzo jasną cerę rozjaśniacz do podkładu oraz perłowe pigmenty do oczu, które zapewnią delikatne wykończenie jesiennych stylizacji. Do regularnej sprzedaży trafiają także dwa nowe zestawy lakierów Sensique Top Color Duo w najmodniejszych odcieniach tego sezonu. Wszystkie produkty dostępne są w drogeriach stacjonarnych oraz na www.drogerienatura.pl

KOBO PROFESSIONAL MATTE LIPS

Pomadka zapewniająca ustom matowe wykończenie oraz pełne nasycenie kolorem. Równomiernie  nakłada się i długo utrzymuje na ustach. Połączenie specjalnie dobranych polimerów oraz składników aktywnych pozwala ustom utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, jędrności i wygładzenia przez długi czas. 

Dostępna w pięciu kolorach: 

413 BURNED RUBY


414 SMOKED WOOD


415 YOUR FREEDOM


416 WALK OF FAME


417 ROSE DESERT


Waga: 4,5 g Cena: 16,99 zł

KOBO PROFESSIONAL PURE PEARL PIGMENT

Intensywne i trwałe perłowe pigmenty sypkie, które doskonale przylegają do skóry. Bardzo wydajne w użyciu. 

Dostępne w czterech odcieniach:

511 MAGIC SPARKS


512 CHERRY SPARKS


513 GOLDEN SKY


514 HYPNOTIC MANGO


Pojemność: 1,5 g Cena: 16,99 zł

KOBO PROFESSIONAL MATTE BLUSH PALETTE

Paleta trzech harmonijnie dobranych odcieni róży. Pozwolą na podkreślenie kości policzkowych, dodadzą twarzy młodzieńczego i zdrowego wyglądu. Cienie z łatwością rozprowadzają się na policzkach, imitując naturalny rumieniec.


Waga: 10 g Cena: 24,99 zł

KOBO PROFESSIONAL WHITE BRIGHTENER MIX WITH FOUNDATION

Produkt do rozjaśniania podkładów. Wykazuje delikatne właściwości matujące. Szczególnie polecany osobom z bardzo jasną cerą, którym trudno jest znaleźć odpowiedni odcień podkładu.

Sposób użycia: do wyciśniętej porcji należy dodać odrobinę rozjaśniacza i dokładnie wymieszać. Nie zaleca się bezpośredniego dolewania produktu do podkładu.


Pojemność: 20 ml Cena: 19,99 zł

MY SECRET I LOVE MATTE LIPS

Matowa pomadka do ust. Zapewnia wysokie krycie już po pierwszej aplikacji, nie wysusza ich i nadaje jedwabiste wykończenie. 
Dostępna w dziesięciu odcieniach:

1 SOPHIE


2 LILY


3 LUCY


4 HOLLY


5 FREYA


6 MOLLY


7 DAISY


8 AMBER


9 AYLA


10 LAILA


Waga: 4 g Cena: 12,99 zł

SENSIQUE TOP COLOR DUO with tefpoly®

Zestaw najmodniejszych w tym sezonie lakierów do paznokci. Nowoczesna formuła zawiera tefpoly®, składnik który przedłuża trwałość lakieru, pogłębia intensywność koloru i zapewnia efekt szklanego połysku na powierzchni płytki. Nie zawiera szkodliwych substancji, tj. toluen
i formaldehyd.

Dostępne w dwóch nowych zestawach kolorystycznych:

5 FRENCH


6 ELEGANCE


Pojemność: 2 x 5,5 ml Cena: 9,99 zł

Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka