Prebiotyki i hydromanil - ginekologiczny płyn do higieny intymnej, Joanna Cosmetics

Witajcie!
Dość dawno mnie tu nie było, ale teraz sprawy prywatne się uspokoiły i pora nadrobić zaległości, tak więc będzie dużo nowych, ciekawych wpisów.

Niedawno na rynek Joanna Cosmetics wypuściła produkty z linii prebiotycznej, w której skład wchodzi szampon, żel pod prysznic, mydło w płynie z balsamem, balsam do ciała i płyn do higieny intymnej.


Opis linii prebiotycznej

Receptury Serii Prebiotycznej opracowane zostały dla osób z problemami skórnymi, cierpiących na alergie, o skórze wrażliwej i łatwo ulegającej podrażnieniom. Ich formuły oparte są na delikatnych detergentach oraz wzbogacone w substancje łagodzące, ochronne oraz wspierające rozwój pożytecznej flory bakteryjnej nie zawierają parabenów, barwników, mydła, alergenów, SLES i SLS, przez co są znacznie łagodniejsze dla skóry. Dodatkowo zawierają prebiotyki oraz inne substancje aktywne, które pielęgnują skórę skłonna do podrażnień.Nie wyobrażam sobie abym mogła nie korzystać z takich kosmetyków, dlatego też, kiedy skończył się mój ostatni płyn do higieny intymnej sięgnęłam po tą oto nowość.


Opis płynów do higieny intymnej

Płyn do higieny intymnej opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji stref intymnych u osób ze skłonnością do alergii skórnych. Delikatnie myje, zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Kosmetyk został przetestowany pod kontrolą lekarza ginekologa.


Producent poszedł o krok dalej i z myślą o kobietach stworzył trzy rodzaje płynów:

- Ultradelikatny płyn do higieny intymnej
- Emulsję do higieny intymnej
- płyn ginekologiczny do higieny intymnej


W swojej łazience posiadam właśnie ten ostatni produkt.
Formuła kosmetyku została uzupełniona o innowacyjny polisacharydowy kompleks - Hydromanil. Dzięki unikatowej budowie, tworzy on na powierzchni skóry film przyczyniając się do natychmiastowej poprawy nawilżenia, a w konsekwencji zmniejszając uczucie suchości. Produkt został przetestowany pod kontrolą lekarza ginekologa.


W kartonowym pudełeczku ukryto plastikową butelkę o pojemności 200 ml. 


Jest ona wyposażona w pompkę, dzięki której sprawnie wyciskamy produkt w ilości odpowiedniej do umycia się


Zgodnie z obietnicą producenta pompka faktycznie jest wygodna i poręczna dla użytkownika.


Nie mam problemów ze stanami zapalnymi tak więc ciężko odnieść mi się do działania produktu w takich sytuacjach.
Płyn jest delikatny i nie wywołał u mnie żadnych podrażnień.  Pieni się w stopniu średnim, ale dla mnie wystarczającym.
Konsystencja płynu jest lekko żelowa i dość płynna.


Ogólnie mówiąc jestem zadowolona z tego kosmetyku, tym bardziej, że nie zawiera on w swoim składzie parabenów ani barwników i nie jest perfumowany. W jego składzie znajdziemy natomiast kwas mlekowy, probiotyki i hydromanil.Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka