Slim Lipstick i Lip Matic, Pierre Rene - nowości w kuferku

Slim Lipstick od Pierre Rene to stosunkowa nowość na polskim rynku a także i w  moim kuferku.


Zacznę od opakowania. Klasyczne, czarne i podłużne, wyjątkowo dla mnie wygodne. Korzystanie z cienkich szminek jest moim zdaniem wygodniejsze od standardowej, szerokiej pomadki i szybciej można precyzyjnie pomalować wargi.


Posiadam dwa kolory. Pierwszy to klasyczna, stonowana i bardzo elegancka winna, trochę pomidorowa czerwień. Poprzez zimne w składzie pigmenty optycznie wybiela żeby.

Drugi kolor to zgaszona malina z szarawymi tonami. Odcień również chłodny. Przepięknie wygląda u lekko śniadych brunetek.Oba kolory mają soczysty kolor i pięknie podkreślają wargi. Łatwo i szybko malują usta. Mają miękką, kremową konsystencję i pozostawiają usta gładkie. Krycie i pigmentacja jest bardzo wysoka. Odżywiają wargi, nie wysuszają ich. Długo utrzymują się na ustach. Schodzą równomiernie nie zbierając się w kącikach. Nadają delikatny, nie nachalny połysk.  Mają także ładny zapach, który jednak średnio wyczuwam podczas noszenia szminki na ustach. Są dobrze tolerowane przez wrażliwą skórę ust.


Kolejnym kosmetykiem, który chciałabym Wam pokazać to konturówka do ust.

NOWEJ GENERACJI AUTOMATYCZNA KONTURÓWKA DO UST O KREMOWEJ KONSYSTENCJI WARANTUJĄCA WYJATKOWO GŁADKI I PRECYZYJNY  MAKIJAŻ UST !


Zapewnia pełen kolor i mocne krycie. Długotrwała – utrzymuje się na ustach  6 godzin i dłużej !
Kremowa konsystencja
Precyzyjny makijaż
Pełen kolor i mocne krycie
Długotrwały efekt – 6 godzin i dłużej
Wodoodporna
Dermatologicznie testowana
Nie zawiera parabenów

Kolor, który posiadam to numer 09, czyli kolor cielisty. Idealnie sprawdza się do obrysowania konturu ust w celu rozmycia granicy warg a następnie obrysowanie ich ciemniejszym kolorem tak, aby je optycznie powiększyć.
Konturówka ma miękką, kremową, lekko tłustawą konsystencję przez co jest trwała, dobrze kryje i jest odporna na płyny. Nie wysusza, nie podrażnia i dobrze współgra z pomadką.Oba produkty mają przyjazny skład i podobnie jak inne produkty tej firmy, które mam wyjątkowo pozytywnie mnie zaskoczyły. 


Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka