FASHION COLOR SHINE&CARE LIPSTICK, KOBO

Ostatnim hitem w świecie pomadek są szminki w formie kredek. Nie mogło ich także zabraknąć w ofercie KOBO. Ich szminki ogólnie cieszą się bardzo wysokim uznaniem z uwagi na bogata kolorystykę i świetną jakość nie wspominając o korzystnej cenie.

Ponieważ szminki- kredki są bardzo wygodne a ich aplikacja bardzo przyjemna skusiłam się na spróbowanie kolorków od KOBO.

Opis producenta:
Pomadka łącząca zalety błyszczyka i pomadki. Nadaje ustom piękny kolor, subtelny połysk i pielęgnuje je dzięki zawartości masła Shea i witaminy E.Wygodna w aplikacji.


Waga 3 g.
CENA 12,99 zł

Dostępne kolory:

201 twist


202 natural


203 watermelon


204 fresh pink


205 sensual red

Jest to sprytne połączenie kolorowej pomadki oraz nawilżającego balsamu, który koi i dba o nasze usta.  Efekt jaki uzyskamy po ich użyciu to intensywny kolor i piękny połysk. 

Ładnie się ścierają podczas ciągłego używania, wciąż pozostając jakby "zaostrzoną" więc nie potrzebujemy konturówki by precyzyjnie obrysować usta. Kredki są bardzo kremowe i pięknie suną po ustach.  Nie podkreślają suchych skórek a je wręcz niwelują dzięki zawartym w składzie ekstrakcie z oleju z oliwek z masłem shea. Ogólnie jestem dużą fanką szminek- kredek a kolory także przypadły mi do gustu.

Który odcień to Wasz faworyt? Macie jakieś kredki w swoich kosmetyczkach?
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka