halloween, jakie kolory paznokci? moja propozycja!

Witajcie!
Dziś z racji zbliżającego się Halloween przychodzę do Was z propozycją kolorów idealnie pasujących na tą okazję! Niebawem będą upiorne makijaże, a tym czasem coś z pazurem.


O lakierach firmy Sensique chyba miałam już przyjemność pisać. Tym razem będzie o serii Sensique Color with Tefpoly.  Jest to najnowsza propozycja 10 ciepłych, jesiennych kolorów. Lakiery zawierają nowoczesną formułę z Tefpoly®, która przedłuża ich trwałość, pogłębia intensywność koloru i zapewnia efekt szklanego połysku. Lakiery tej serii nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak toluen i formaldehyd.


W buteleczce mieści się 10 ml i zakupić je możemy w cenie 6,99 zł w Drogeriach Natura, choć we wrześniu była na nie promocja :) Kto się spóźnił ten gapa!

194 Cherry to kolor przepięknej krwistej czerwieni. Idealnie będzie się komponować z wampirzymi kłami, ale także świetnie się sprawdzi podczas eleganckiej kolacji.


195 Crimson to kolor głębokiego bordo, lekko złamanego brązem i czernią. Odcień niezwykle ciekawy i uniwersalny.


196 Night. Noc. Czerń. Kolor zawsze elegancki i ponadczasowy. Trafiona propozycja dla kobiety kota i wszystkich innych charakteryzacji. Pamiętajcie, że z połączeniu z brokatami będzie się bajecznie prezentować na Sylwestra.Same w sobie lakiery przepięknie lśnią. Nie tworzą grudek ani nie odpryskują. Niestety jestem świeżo po ściągnięciu żelu z płytki i moje paznokcie są w opłakanym stanie dlatego też pewnie widzicie lekkie nierówności na płytce
nie jest to jednak w żadnym wypadku wina lakieru bo sam w sobie prezentuje się wyśmienicie i jeszcze go zobaczycie przy kolejnych propozycjach malowania!Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka