Naomi Campbell- Cat Deluxe at Night

czyli nowy pachniuch w mojej kolekcji:)

Dziś będzie troszkę inaczej, bo mniej kosmetycznie ale bardziej aromatycznie.Cat Deluxe at Night to zapach zainspirowany  tajemniczym pięknem w kocim stylu i prowokacyjnym powabem. To przepełniony radością, niezwykle orzeźwiający koktajl, w którym soczyste, owocowe nuty mieszają się z zapachem bujnych kwiatów oraz intensywnymi akordami ambrowymi i drzewnymi. Intrygująca kompozycja, która prowokuje i uwodzi. 

Nuty zapachowe: 

- nuta głowy: czarna porzeczka, słodka brzoskwinia, mieszanka egzotycznych owoców
- nuta serca: nuty kwiatowe, fiołek alpejski, piwonia królewska
- nuta bazy: kwiat bawełny, szlachetne drewno, ambra 


Perfumy, które miały być zmysłowa esencją magicznego momentu pomiędzy nocą a porankiem. Zapach nieposkromiony, oszałamiający ale klasyczny, szlachetny  i niebezpieczny.

A w praktyce?


Przepiękny zapach, który długo utrzymuje się na skórze a przez to jest wydajny. Butelka dość prosta w kształcie ale przyozdobiona dzikimi, czarnymi cętkami. Zapach jest świetny i zawsze poprawia mi humor, gdy dopada mnie chandra. Połączenie nut zapachowych daje efekt perfum, które są uniwersalne. Pasują zarówno na jesień, zimę, wiosnę i lato a także zarówno na rano jak i wieczór. Jest to zapach słodki jednak o umiarkowanym nasileniu. 


Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka