Laboratorium Kosmetyczne Joanna poszerza paletę kolorystyczną henny do brwi i rzęs!

Dzień dobry w ten mroczny, deszczowy dzień. Pomimo aury dobry humor nie opuszcza. W mokre dni a szczególnie kiedy pada deszcz lub śnieg, lub gdy korzystamy z uroków typowego lata; morze, basen oraz pot spowodowany upalnym słońcem, warto zadbać o to, aby nasz wizerunek wyglądał dobrze przez cały czas.

Nie każdy otrzymał piękną, ciemną i gęstą oprawę oczu, która naturalnie podkreśla spojrzenie oraz wydobywa jego blask. Dla tych, którzy od zawsze borykają się z jasnymi, zbyt rzadkimi rzęsami oraz brwiami Laboratorium Kosmetyczne Joanna stworzyło wygodną w użyciu hennę w kremie, która szybko, skutecznie oraz na długo poprawi wygląd naszej twarzy. Wachlarz odcieni kosmetyku poszerzono teraz o nowe kolory: grafit oraz jasny brąz.


Kosmetyk jest niezwykle wydajny, wygodny i łatwy w użyciu, a efekty jednorazowego farbowania utrzymują się nawet do czterech tygodni. Henna skutecznie przyciemnia i przykrywa siwe włoski. Dzięki niej wszelkie ubytki stają się niewidoczne, a barwa ujednolicona. Jej estetyczne działanie to jednak nie wszystko. Skład kosmetyku jest wzbogacony o olejek rycynowy, który odżywia, wzmacnia, a także zapobiega wypadaniu włosków. Dzięki niej rzęsy będą gęstsze i wydłużone, a brwi zyskają wyrazisty kształt oraz staną się łatwiejsze w modelowaniu.

Wystarczy zaledwie pięć minut, aby zdecydowanie przyciemnić oprawę oczu. Należy również pamiętać, że im dłużej pozostawimy kosmetyk na rzęsach czy brwiach, tym ciemniejszy odcień otrzymamy.


 Nowy odcień jasnego brązu świetnie sprawdzą się u blondynek i rudowłosych a grafit, został stworzony dla chłodnych, platynowych odcieni włosów. Będzie się dobrze komponował również z siwymi kosmykami.Pojemność: 15 ml, cena ok.: 8 zł
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka