Pierwsze spotkanie - CZAS NA ZMIANY - Beauty Healthy Lifestyle

Witajcie,

Ciągle się zbierałam aby napisać Wam coś więcej niż recenzje i informacje o nowościach, ale nieustanny brak czasu na to mi nie pozwalał.


Całkiem niedawno rozpoczął się cykl spotkań dla blogerek, którego celem jest poznanie informacji o ciekawych, mało znanych ale i dobrych dla naszego organizmu produktach.

Miejscem, w których będziemy się spotykać jest Creative Atelier Urody na warszawskiej Pradze. To bardzo przyjazne miejsce, które specjalizuje się jak sama nazwa wskazuje w usługach skierowanych chyba głównie do kobiet, takich jak fryzjerstwo, kosmetyka oraz pielęgnacja paznokci.
Te urocze panie bardzo serdecznie nas powitały.

Jedna z dziewczyn - nasza fit motywatorka przygotowała dla nas pyszne, zdrowe i dietetyczne jedzonko, pozbawione glutenu, cukru i pszenicy. Były to między innymi brownie, babeczki z fasoli oraz kulki ala rafaello z kaszy jaglanej. Poza kawą, herbata nie zabrakło także naturalnej wody niegazowanej oczywiście z miętą i cytryną.  O tym był cały wykład, jak ważne jest odpowiednie nawadnianie organizmu i jakie przynosi efekty regularne picie wody. Oczywiście nie byle jakiej.Jednym z produktów o których była mowa, a ja o nim wcześniej nie słyszałam,   to suplement diety w postaci naturalnych minerałów z koralowca, którymi warto wzbogacać pitą przez nas wodę.

Zgodnie z opisem producenta:

Coral-Mine® CNS to produkt naturalny, wyprodukowany w Japonii ze skamieliny głębinowych koralowców (Scleractina) żyjących w Morzu Japońskim w pobliżu wysp Okinawa i Tokunoshima. Proszek ze skamieliny koralowca Scleractina zawiera wapń, magnez oraz sód. Produkt przeznaczony do wzbogacania wody pitnej w wapń, magnez i sód. Wapń i magnez przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości i zębów, oraz do prawidłowej pracy mięśni. Wapń wspiera prawidłowe działanie enzymów trawiennych oraz prawidłowe krzepnięcie krwi. Magnez przyczynia się zmniejszenia poczucia zmęczenia i znużenia, bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Magnez wspiera również prawidłowe funkcje psychologiczne, takie jak koncentracja uwagi, zapamiętywanie i proces uczenia się.


Więcej na klik 

Innym z produktów był zestaw Program 2 Colo-Vada Plus do oczyszczania organizmu, mający działanie:
• detoksykacyjne;
• przeczyszczające;
• stymulujące perystaltykę jelit;
• normalizujące mikroflorę układu pokarmowego i proces trawienny;
• wzmacniające organizm i przeciwutleniające działanie


Więcej klik

Marzenka z kolei zaprezentowała nam kosmetyki marki Jeunesse. Już kiedyś o niej słyszałam, ale nie miałam okazji testować osobiście. Na naszym spotkaniu krótkiej prezentacji działania kosmetyku poddała się FitFighterka. Drobne zmarszczki pod oczami zostały wygładzone a skóra napięta po upływie ok 2 min od zastosowania serum.


Opis producenta

W ciągu zaledwie 2 minut, Instantly Ageless zredukuje  obrzęki pod oczami, drobne i głębokie zmarszczki oraz pory, a efekt utrzyma się
od 6 do 9 godzin. Ten wyjątkowy mikrokrem został opracowany szczególnie po to, by zadbać o skórę, która utraciła swoją elastyczność i sprężystość – pozostawiając widocznie wymodelowaną skórę, jak po liftingu.


Więcej klik

Ciekawa jestem kolejnych produktów  jakie nam dziewczyny zaprezentują.
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka