Bezpłatne konsultacje makijażowe w drogeriach Natura ! :)Z Naturą Dzień Kobiet nie kończy się 8 marca. Sieć drogerii zaprasza klientki na dwa wyjątkowe weekendy kosmetycznych inspiracji w dniach 17-26 marca. W 280 placówkach na terenie całej Polski odbędą się bezpłatne spotkania z ekspertami ds. wizażu, które pomogą w wyborze odpowiednich kosmetyków.

Marzec to miesiąc utożsamiany ze świętem kobiecości oraz stylu, dlatego drogerie Natura pragną w tym czasie zaproponować klientkom fachowe porady z zakresu makijażu. Wykorzystując kosmetyki marek dostępnych wyłącznie w Naturze – My Secret, Wet’n’Wild oraz Pierre René Professional – ekspertki udzielą praktycznych porad dotyczących codziennego make-up’u.

Indywidualne konsultacje pomogą w doborze odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych i makijażowych, dostosowanych do każdego typu urody. Doradcy piękna podpowiedzą m.in., jak dobrać odpowiedni podkład i kolor szminki do rodzaju cery, zdradzą tajniki konturowania twarzy, aktualne trendy makijażowe i inspiracje do wiosennych stylizacji.

Na uczestników wydarzenia czekać będzie również szeroki wybór kosmetyków w promocyjnych cenach. Od 16 do 29 marca wszystkie  produkty makijażowe zostaną objęte zniżką sięgającą nawet -40%. Promocje obowiązywać będą we wszystkich drogeriach Natura i dotyczą wszystkich 17 marek makijażowych dostępnych w drogeriach Natura. 


Udział w konsultacjach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Szczegółowe informacje na temat akcji można uzyskać w placówkach drogerii Natura w całej Polsce oraz na www.drogerienatura.pl
Dokładne adresy drogerii oraz godziny konsultacji wskazuje mapa umieszczona na stronie internetowej.


Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka