Radiant Touch/ Sculpting Touch- Creamy Stick Highlighter/ Contour

KIKO Milano wprowadziło całkiem niedawno na rynek dwa nowe produkty- sztyft do konturowania oraz rozświetlacz.

Sculpting Touch Creamy Stick Contour, to sztyft do konturowania o matowym wykończeniu, który modeluje owal twarzy. Radiant Touch Creamy Stick Highlighter podkreśla natomiast strategiczne partie twarzy tworząc na nich delikatną, perłową powłokę.
Konsystencja produktów jest miękka, kremowa i łatwa do cieniowania.  Praktyczny format sztyftu pozwala na profesjonalne, precyzyjne podkreślenie rysów twarzy.

RADIANT TOUCH CREAMY STICK HIGHLIGHTER

Rozświetlacz w sztyfcie - kremowa konsystencja i promienne wykończenie. Można go nakładać na górną część policzka, nos, brodę, wzdłuż łuku brwiowego i na czoło.

Dostępne kolory:

100 Gold


101 Rose


Pojemność:
10.0 g / 0.35 OZ

OPIS
Rozświetlacz w sztyfcie zapewniający promienne wykończenie. Formuła wzbogacona olejkiem jojoba i wysoką zawartością mikroperełek. Delikatna, kremowa konsystencja idealnie przylega do skóry. Podczas aplikacji zapewnia natychmiastowy efekt kolorystyczny i doskonałe rozcieranie. Przyjemna w dotyku konsystencja gwarantuje łatwe i precyzyjne nakładanie. Rozświetlacz umożliwia strategiczne rozmieszczenie punktów świetlnych. Efektem jest promienna cera.

Piękno nowoczesnego opakowania podkreśla czarne, błyszczące wykończenie oraz logo KK wygrawerowane na wierzchu. Praktyczny format sztyftu umożliwia łatwe, a zarazem profesjonalne i staranne uwypuklenie oraz wymodelowanie rysów twarzy.

 REZULTATY
Strategiczne partie twarzy są uwypuklone dzięki przemyślanemu układowi punktów świetlnych. Sztyft idealnie nadaje się do:
— konturowania, w połączeniu ze sztyftem Sculpting Touch Creamy Stick Contour,
— strobingu, czyli konturowania rozświetlaczem

Produkt testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.
Nie zawiera parabenów.
Nie zatyka porów.

SCULPTING TOUCH CREAMY STICK CONTOUR

Można go nakładać wzdłuż dolnej i/lub górnej części policzka, na czubek nosa, żuchwę, na skroniach i na górną część czoła.

Dostępne kolory:

200 Hazelnut


201 Chocolate


OPIS
Sztyft do konturowania twarzy, zapewniający matowe wykończenie. Formuła produktu została wzbogacona olejem z nasion orzecha afrykańskiego i wyciągiem z pistacji o właściwościach zmiękczających.

Delikatna i kremowa konsystencja zapewnia natychmiastowy efekt kolorystyczny oraz doskonałe rozcieranie. Produkt jest przyjemny w dotyku, gwarantuje łatwą i precyzyjną aplikację. Umożliwia modelowanie twarzy przy użyciu światłocieni.

Nowoczesne opakowanie posiada czarne, błyszczące wykończenie oraz logo KK wygrawerowane u góry. Praktyczny format sztyftu umożliwia łatwe, a zarazem profesjonalne i staranne modelowanie rysów twarzy.

Produkt testowany dermatologicznie.
Nie zawiera parabenów.
Nie zatyka porów.

REZULTATY 

Rysy twarzy są podkreślone dzięki wyważonej grze światłocieni.  Twarz jest wymodelowana, a jej proporcje nabierają harmonii. Idealny kosmetyk do konturowania.


Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka