Kompleksowa ochrona jamy ustnej z nowymi produktami OraClinic


Codzienna higiena jamy ustnej to jedna z najważniejszych czynności wpływających na kondycję zębów i dziąseł. Niedokładne czyszczenie zębów, a także używanie źle dobranych produktów, sprzyja rozwojowi próchnicy, powstawaniu kamienia nazębnego i może powodować pogorszenie ogólnego stanu zdrowia.  Wśród nowości OraClinic pojawiły się szczoteczki do zębów o różnych rodzajach włosia, uniwersalne końcówki do szczoteczek elektrycznych, które pasują do wszystkich modeli Oral-B® z okrągłą główką, głęboko oczyszczająca nić dentystyczna z fluorem, wygodne wykałaczki z nicią 2w1, a także chroniące szkliwo płyny do płukania jamy ustnej. Dzięki OraClinic każdy może cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem oraz świeżością oddechu przez długi czas. Wszystkie produkty dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl

Pakiet dwóch szczoteczek do zębów dla dorosłych STANDARD 2-PACK


Szczoteczki o zróżnicowanej długości włókien zapewniających efektywne czyszczenie zębów. W pełni zaokrąglone końcówki główek pozwalają na dokładne i bezpieczne szczotkowanie jamy ustnej. Antypoślizgowy, ergonomicznie ukształtowany uchwyt, z miękkimi elementami i podkładką pod kciuk, zapewnia komfort użytkowania.

Cena: 4,89 zł

Szczoteczki do zębów INTENSIVE dla dorosłych


Szczoteczki do zębów z ergonomiczną rączką. Miękka i ruchoma główka składa się z 68 pęczków włosia, dzięki czemu znacznie przyspiesza usuwanie płytki nazębnej. Elastyczna szyjka precyzyjnie dopasowuje się do kształtu zębów. Zaokrąglone krawędzie główki pozwalają na dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Szczoteczki zawierają specjalną powierzchnię do czyszczenia języka.
Dostępne w dwóch wariantach: miękkiej i średniej twardości.

Cena: 4,59 zł

Miękka szczoteczka do zębów SENSITIVE dla dorosłych


Szczoteczka o bardzo miękkich i znacznie cieńszych, niż w tradycyjnych modelach włóknach, dzięki czemu jest łagodna dla wrażliwych zębów i dziąseł. Drobne, gęste włosie i gumowe skrzydełka masujące, pomagają precyzyjnie oczyścić przestrzenie między zębami oraz wzdłuż linii dziąseł. Ergonomiczny uchwyt z miękką podkładką na kciuk sprawia, że szczoteczka pewnie leży w dłoni i gwarantuje pełną kontrolę ruchów podczas stosowania.
Szczoteczkę należy wymieniać co 6-8 tygodni.

Cena:  5,99 zł

Szczoteczki do zębów dla dzieci

Dla dzieci w wieku 0-3 lata


Szczoteczka o miękkim włosiu i antypoślizgowej rączce, która  wygodnie układa się w dziecięcej dłoni. Mała główka zaprojektowana jest specjalnie dla niewielkiej buzi dziecka. Zaokrąglone włosie masuje wrażliwe dziąsła.
Wymiana szczoteczki zalecana jest co 3 miesiące.

Cena: 4,99 zł

Dla dzieci w wieku 4-7 lat


Bardzo miękkie włosie z zaokrąglonymi końcówkami pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Szczoteczka dokładnie czyści zęby i masuje dziąsła. Rączka z elementami antypoślizgowymi zapewnia stabilność w dziecięcej dłoni.
Wymiana szczoteczki zalecana jest co 3 miesiące.

Cena: 4,99 zł

Wykałaczki z nicią dentystyczną 2w1


Nić dentystyczna i wykałaczki stomatologiczne w jednym. Dzięki nim z łatwością oczyścisz przestrzenie międzyzębowe z osadu bakteryjnego i resztek pokarmu. Precyzyjnie dociera do trudno dostępnych miejsc.

Jedno opakowanie zawiera aż 50 sztuk wykałaczek.

Cena:  9,99 zł


Woskowana nić dentystyczna z fluorem


Nić dentystyczna z dodatkiem fluorku sodu, o miętowym smaku. Przeciwdziała procesowi rozkładu zanieczyszczeń pozostałych w jamie ustnej, które mogą powodować choroby dziąseł. Produkt jest zalecany przez stomatologów do codziennego stosowania.

Długość: 50 m.
Cena:  6,99 zł

Uniwersalne końcówki do szczoteczek elektrycznych


Uniwersalne końcówki do szczoteczek elektrycznych, które pasują do wszystkich modeli Oral-B® z okrągłą główką: ProfessionalCare® SmartSeries, Professional Care®, Vitality®, Pro Health®, AdvancePower®, Triumph®. Dzięki odpowiedniemu układowi włókien końcówka zapewnia perfekcyjne czyszczenie zębów. Utrzymuje swoje właściwości do trzech miesięcy.

Cena: 32,99 zł

W nowej ofercie marki znalazły się także płyny do płukania jamy ustnej dla dorosłych, przeznaczone do codziennego stosowania rano i wieczorem bezpośrednio po szczotkowaniu zębów. Regularne stosowanie płynu pomaga zachować zdrowe dziąsła, mocne i zdrowe zęby oraz świeży

Płyn do płukania jamy ustnej Extra Mint


Ochronny płyn do płukania jamy ustnej. Posiada właściwości antybakteryjne,  wspomaga działanie pasty do zębów zapewniając pełną ochronę jamy ustnej w miejscach trudno dostępnych przy szczotkowaniu. Miętowe aromaty zapewniają uczucie czystości i odświeżenie oddechu. Zawiera wysoce aktywny fluorek sodu, który wspomaga odbudowę szkliwa i zwiększa odporność uzębienia na próchnicę. Składnik ten zapobiega także powstawaniu płytki nazębnej będącej przyczyną chorób dziąseł.

Pojemność: 500 ml
Cena: 9,99 zł

Płyn do płukania jamy ustnej TOTAL


Ochronny płyn do płukania jamy ustnej, zapewnia kompleksową ochronę zębów i dziąseł. Działa antybakteryjnie, gwarantuje długotrwałe oczyszczenie  przestrzeni między zębowych z osadów bakteryjnych. Pomaga zredukować nieprzyjemny zapach z ust. Zawarty w formule płynu fluorek sodu zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, tym samym wzmacniając szkliwo zębów i chroniąc przed próchnicą. Antyseptyczny olejek z liści eukaliptusa odświeża oddech i zapewnia długotrwałe uczucie czystości.

Pojemność: 500 ml
Cena: 9,99 zł

Płyn do płukania jamy ustnej WHITENING


Wybielający płyn do płukania jamy ustnej stworzony z myślą o kompleksowej ochronie uzębienia. Wspomaga działanie pasty do zębów poprzez usuwanie bakterii i oczyszczane nawet trudno dostępnych przestrzeni między zębowych. Zawiera aktywny fluorek sodu, który zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, chroniąc tym samym dziąsła. Wzmacnia szkliwo zębów i pomaga chronić je przed próchnicą.

Pojemność: 500 ml
Cena: 9,99 zł
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka