Nowości makijażowe marek KOBO Professional i My Secret od 29.09.2016 r. w drogeriach Natura


Wraz z nadejściem nowej pory roku, w szafach makijażowych marek KOBO Professional i My Secret pojawiły się kosmetyki w ciepłych kolorach jesieni. Nowa kolekcja obejmuje palety cieni do powiek, czarny eyeliner do kreowania precyzyjnej kreski oraz modelujący żel do brwi w dwóch odcieniach. Wszystkie produkty będą dostępne w drogeriach stacjonarnych w całej Polsce oraz na www.drogerienatura.pl od 29.09.2016 r.


KOBO PROFESSIONAL PERFECT GEL EYELINER

Wodoodporny eyeliner żelowy, który pozwala na  intensywne podkreślenie oczu i uzyskanie idealnej kreski. Produkt należy nakładać cienkim pędzelkiem. Specjalna formuła zapewnia długotrwałe utrzymanie kosmetyku na powiece i zapobiega rozmazywaniu się.


Kolor czarny.
Waga: 6 g.
Cena: 17,99 zł.

KOBO PROFESSIONAL EYEBROW SHAPING GEL

Modelujący żel, który wizualnie zagęszcza, wypełnia ubytki i wyrównuje koloryt brwi. Zawiera proteinę pszeniczną oraz prowitaminę B5, które działają nawilżająco i kondycjonująco. Specjalna szczoteczka pozwala na precyzyjne nałożenie żelu.

Dostępne 2 kolory:

1 TAUPE,2 MEDIUM BROWNPojemność: 9 ml.
Cena: 15,99 zł.

My Secret NATURAL BEAUTY EYESHADOW PALETTE

Paleta cieni idealnych do wykreowania zarówno makijażu dziennego, jak i wieczorowego w bardziej zdecydowanym stylu. Bogactwo efektów w ramach tej samej palety. Jedwabista, silikonowo - mineralna formuła ułatwia aplikację. Cienie znakomicie przylegają do powieki i zachowują trwałość przez długi czas. Hipoalergiczne.

Dostępne kompozycje kolorystyczne:

 Morning Dew


Rose Kiss


Sand Dunes

Waga: 5,4 g.
Cena: 13,99 zł.

Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych na polskim rynku. Cieszy się zaufaniem i sympatią klientów oraz partnerów handlowych, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje zajmowane w plebiscytach branżowych oraz liczne nagrody, takie jak certyfikat Superbrands Created in Poland 2015/16 czy wyróżnienie w rankingu Daymakerindex 2016 za wysoki poziom obsługi klienta. W asortymencie Natury znajdują się kosmetyki wiodących marek oraz liczne marki własne.


Zespół drogerii Natura prowadzi aktywną selekcję marek i tworzy produkty w brandach własnych, aby w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby klientów drogerii. Znak „tylko w Natura” to gwarancja wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Nowości produktowe marek własnych sukcesywnie pojawiają się w niemal wszystkich kategoriach. Zapraszamy do zakupów w drogeriach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.drogerienatura.pl

Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka