KIKO MILANO, zestawy Perfect Gel Duo


KIKO MILANO świętuje sukces zestawu Perfect Gel Duo, zapewniającego efekt żelowych paznokci poprzez odświeżenie designu opakowania, które teraz jeszcze bardziej podkreśla innowacyjny charakter formuły produktu oraz jego połyskliwą konsystencję.

Połączenie lakieru kolorowego i top coat gwarantuje maksymalny połysk i wyjątkową trwałość aż do 7 dni*, dzięki specjalnej technologii, która aktywuje się w naturalnym świetle.Paznokcie są podkreślone nasyconym i błyszczącym kolorem. Gama kolorystyczna obejmuje 15 odcieni, którym nie można się oprzeć. Wykończenie jest wyjątkowo błyszczące i niezwykle gładkie.
Dzięki lakierom Perfect Gel Duo dłonie zyskują nową, perfekcyjnie wykonaną stylizację. Każdy gest uwodzi.

* Test instrumentalny przeprowadzony na grupie 20 osób.


Dostępny w piętnastu kolorach.

UWAGA: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie połykać.

Perfect Gel Duo to lakier do paznokci 5-free, bez dodatku agresywnych składników, takich jak toluen, kamfora, DBP, żywica formaldehydowa i aldehyd mrówkowy.

  

OPIS

Zestaw 2 lakierów, zapewniający efekt żelowych paznokci — edycja limitowana. Połączenie lakieru kolorowego i top coat gwarantuje maksymalny połysk i wyjątkową trwałość, dzięki specjalnej technologii, która aktywuje się w naturalnym świetle. Wraz z upływem dni, lśniąca powłoka stworzona na paznokciu twardnieje,  zachowując połysk i trwałość koloru aż do 7 dni*.


Kolor w pełni odkrywa swą intensywność po drugiej aplikacji. Lakier ma bogatą i kremową konsystencję.Płaski pędzelek o przezroczystych włóknach sprawia, że aplikacja lakieru do paznokci Perfect Gel Duo jest łatwa i szybka, a przy tym zapewnia niezwykle równomierne rozprowadzenie produktu. Top coat, czuły na naturalne światło, jest umieszczony w metalizowanej buteleczce, która zachowuje jego stabilność.
Nowe opakowanie z przezroczystego szkła charakteryzuje nowoczesny design, a całość uzupełnia metalizowana zatyczka w kolorze srebra z wygrawerowanym na wierzchu logo KK.


Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka