Mgiełka pudrowo- matująca, Efektima Pore and Matt Control

hej Misie Pysie:)

Jak zawsze staram się wybierać dla Was produkty perełki, te mniej znane a warte kupienia oraz te, które są szeroko rozreklamowane celem sprawdzenia, czy faktycznie są godne uwagi.

Dzisiejszy post poświęcony jest firmie Efektima oraz jednym z najnowszych produktów jakim jest.....No właśnie, zobaczcie co!

Seria specjalistycznych preparatów do pielęgnacji twarzy, przeznaczona do walki z problemami skóry,
takimi jak w moim przypadku rozszerzone pory oferuje krem, serum oraz to, co mnie wyjątkowo zaintrygowało pudrowo- matującą mgiełkę do twarzy.

Opis producenta: 
Zmatowienie i pielęgnacja skóry.
Innowacyjna i specjalistyczna mgiełka matująca do twarzy. Natychmiast i na długo matowi cerę oraz poprawia wygląd skóry wszędzie i w każdej sytuacji. Wpływa pomocniczo na redukcję porów oraz na pielęgnację skóry.

klik


Wystarczy kilkanaście sekund od aplikacji, aby cera wyglądała na bardziej matową i zadbaną.

W aplikacji i odczuciu, spray przypomina typowy fixer, jednak jego rolą nie jest przedłużenie makijażu a zmatowienie cery przy równoczesnym zmniejszeniu porów.Mgiełkę można stosować wielokrotnie w ciągu dnia, bezpośrednio na czystą skórę pod makijaż, albo na niego. Osobiście, nie lubię mgiełki używać przed wykonaniem makijażu ponieważ podkład uwielbiam aplikować na świeżo co nawilżoną kremem czy serum skórę. Wówczas podkład dobrze się rozprowadza, nie czuje nieprzyjemnego napięcia skóry i nie tworzą się plamy.

Mgiełka, stosowana na makijaż sprawdziła się u mnie najlepiej. Mimo stosowania kremów nawilżających, nie mam problemów ze świeceniem się, ale często stosuje jednak dla utrwalenia puder lub właśnie od jakiegoś czasu opisywaną mgiełkę. Osobiście uważam, że wykończenie jakie nadaje jest matowo- satynowe, ale na pewno się nie błyszczę i efekt jest lepszy niż bez jej użycia.

Jest to innowacyjny produkt, przyjemny w stosowaniu. Zapach delikatnie pudrowy daje przyjemne uczucie ukojenia. Skóra zaraz po spryskaniu zdaje się, jakby piła preparat.


Jeżeli chodzi o zwężenie porów, czyli to, na czym najbardziej mi zależało, to subiektywnie mówiąc bardzo dużo zależy od podkładu, jaki wcześniej użyję. Jedne fluidy same w sobie podkreślają pory a inne nie mają wpływu. Mgiełka chyba scala te pory, ale skłamałabym mówiąc, że całkowicie znikną.


Mimo, iż nie mam żadnego porównania z innymi tego typu produktami, uważam, że jest to produkt wart wypróbowania. Cena produktu nie jest wysoka, bo wynosi ok 18 zł a  sam produkt jest to produkt bardzo wydajny i poręczny. Przed użyciem należy go dokładnie wstrząsnąć, słyszymy wówczas kuleczki, które wewnątrz mieszają produkt. Wystarczy bardzo niewielka ilość aby pokryć całą twarz.

Znalezione obrazy dla zapytania efektima
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka