Hi Tech, Pierre Rene - innowacyjny eyeliner w pisaku


Cześć Dziewczyny!

Dzisiaj będzie o nowym dla mnie odkryciu jakim jest zabawnie wyglądający eyeliner Hi Tech, Pierre Rene.


Już przy pierwszym kontakcie wiedziałam, że będzie to mój ulubieniec wśród eyelinerów i zostanie ze mną na dłużej. Zobaczcie czemu!


Opis producenta 

HI - TECH pisak do oczu – najbardziej stylowy pisak na świecie!
Gwarantuje wykonanie wyjątkowo precyzyjnej i niebywale długotrwałej kreski w głębokim, czarnym kolorze i pełnym, 100%-towym kryciu. Innowacyjna forma pisaka ułatwia profesjonalne wykonanie kreski w każdym, najbardziej finezyjnym kształcie i o różnej grubości. Łatwy w aplikacji nawet dla początkujących. Utrzymuje się cały dzień !!! Wodoodporny. Pojemność 4 ml


Moje wrażenia

Eyeliner Hi- Tech charakteryzuje niestandardowy kształt opakowania. Jest on mocno wygięty i dostosowany do kształtu dłoni. Początkowo obawiałam się, że może być mi ciężko namalować nim kreskę ale precyzyjne wykończenie pisaka zachęciło mnie do prób. I jak? Strzał w 10! Eyeliner idealnie mieści się w dłoni dając mocne poczucie stabilności co normuje moje drgania ręki podczas malowania.


Końcówka pisaka jest długa i cienka co pozwala na malowanie różnej grubości kresek. Jest ona także dość sztywna co sobie chwalę ponieważ przy miękkich pisakach kreska zawsze wychodzi mi jakaś pofalowana :)


Tusz nie farbuje skóry, nie kruszy się, nie odbija i nie blaknie w ciągu dnia nawet przy tych pierwszych upałach. Pisak bardzo płynnie porusza się na powiece.

Wodoodporna formuła sprawdziła mi się przy okazji podwodnej sesji zdjęciowej.


Ogólnie aplikacja tak wyprofilowanym eyelinerem to czysta przyjemność, dobra końcówka, która w miarę stosowania produktu nie zmienia swojego kształtu i sam tusz, który spełnia swoje zadanie w 100%

Polecam produkt zwłaszcza osobom, które tak jak ja bały się malować kreski.
Możemy go zakupić np stronie producenta  klik 


Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka