Candy Nails, kolorowa uczta by KIKO MILANO

Pasma kryształków…. Garść lasek cukrowych… A także mnóstwo cukrowej posypki zanurzonej w morzu koktajlu owocowego… to najnowsza propozycja KIKO MILANO, która przeniesie nas do bajki Candy Nails.

 Limitowana edycja 4 lakierów do paznokci dostępna jest w 16 zniewalających odcieniach, inspirowanych dekoracjami cukierniczymi:


 Frozen Smoothies Nail Lacquer z mikrocząsteczkami, zapewniającymi efekt "koktajlu owocowego”


OPIS
Lakier do paznokci z mikrocząsteczkami.
Innowacyjne wykończenie zapewnia delikatne, połyskliwe refleksy,  tworząc zabawny efekt „koktajlu owocowego". Lakier Frozen Smoothies Nail Lacquer idealnie sprawdza się jako podkład w technice nail art „Mix & Match”, a w połączeniu z innymi lakierami z linii Candy Nails pozwala uzyskać niezliczone stylowe kombinacje.

Kolory:
10 Soft Candyfloss
11 Ribbon Pink
12 Fair Persimmon
13 Glossy Doughnut

 Candy Sprinkles Nail Lacquer z mikrogranulkami, zapewniającymi matowy i niezwykle czarujący efekt


OPIS
Lakier do paznokci z mikrogranulkami zapewniającymi czarujący, matowy efekt.
Matowe wykończenie mikrogranulek jest wyczuwalne dotykiem i tworzy na paznokciach żartobliwy i czarujący efekt. Intensywność krycia zależy od liczby nałożonych warstw.

Kolory:
20 Juicy Bubblegum
21 Cool Lilac
22 Sprinkles Green
23 Sweet Vanilla


 Sugar Sparkles Nail Lacquer z mikrokryształkami, zapewniającymi brokatowy efekt


OPIS
Lakier do paznokci z mikrokryształkami zapewniającymi brokatowe wykończenie. Edycja limitowana.
Brokatowe wykończenie mikrokryształków jest wyczuwalne dotykiem i tworzy na paznokciach żartobliwy i zabawny efekt. Intensywność krycia zależy od liczby nałożonych warstw.

Kolory:
30 Glittering Tea Rose
31 Berry Delight
32 Enchantment Blue
33 Water Symphony


 Candy Canes Nail Lacquer z różnokolorowymi mikro- i makrocząsteczkami, zapewniającymi trójwymiarowy efekt

Paznokcie zyskują żartobliwy, zabawny i zupełnie wyjątkowy wygląd dzięki technice nail art „Mix & Match” w której można łączyć i nakładać na siebie różne lakiery o rozmaitych zdobieniach i efektach. W ten oto sposób uzyskujemy manicure jak z bajki, pełnej radości, fantazji i piękna. Aby zacząć śnić, wystarczy otworzyć drzwi na świat pełen słodkich emocji w pastelowych kolorach.


OPIS
Lakier do paznokci z różnokolorowymi mikro- i makrocząsteczkami. 
Trójwymiarowe wykończenie kryształków jest wyczuwalne dotykiem i tworzy na paznokciach żartobliwy, zabawny efekt.

Kolory:
40 Creamy Chiffon
41 Fun Guarana
42 Sparkling Aqua
43 Fizzy Peppermint


Ergonomiczny uchwyt aplikatora doskonale leży w dłoni, a płaski pędzelek, złożony z przezroczystych włókien, zapewnia komfort aplikacji, gwarantując natychmiastowe pobranie i stopniowe rozprowadzenie lakieru na paznokciu.
Nowoczesny projekt opakowania, na które składa się obła buteleczka z przezroczystego szkła i biała nakrętka ozdobiona logo KK. Wyjątkowy kosmetyk, który pozwala stworzyć staranny, czarujący i oryginalny manicure.


WYKONAJ MIX & MATCH

Uwolnij swoją wyobraźnię z „Mix & Match”, specjalną techniką nail art, która łączy ze sobą różne lakiery do paznokci, o odmiennych efektach, zdobieniach i kolorach.

Aby wykonać manicure w stylu „Mix & Match”, najpierw zabezpiecz paznokcie bazą KIKO, a następnie pomaluj je lakierem Frozen Smoothies. Na koniec wybierz jeden, lub kilka, spośród lakierów Candy Canes, Candy Sprinkles i Sugar Sparkles i nałóż na paznokcie. 


A przy okazji tego tematu znalazłam w internecie kilka ciekawych pazurków, choć nie jestem pewna, czy sama chciałabym takie mieć:)www.nailpolis.com


pinnailart.com


colornailpolish999.blogspot.com


nails.allwomenstalk.com


www.look.co.uk


www.pinterest.com


Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka