Romantic Smoked

Witajcie Kochani

Jak idą Wam przedświąteczne przygotowania? Ja osobiście nie mogę się doczekać pysznych ciast i sałatek, a potem oczywiście będę narzekać na brak motywacji do biegania.

Jedzonko, jedzonkiem ale oczywiście zależy nam także, aby w tym dniu wyglądać dobrze. Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją paletki cieni, w kolorach zawsze uniwersalnych, eleganckich i ponadczasowych. 


Mowa o stonowanych odcieniach jesieni, w tym brązach, beżach i im pochodnych, z paletki Makeup Revolution.


W prostokątnej, plastikowej palecie zamknięto 12 kolorów o łącznej pojemności 14g. Wykonanie jest grube i bardzo solidne, a całość zamykana jest na zatrzask.
Górna część paletki jest przeźroczysta, co w przypadku posiadania kilku palet, przyspiesza odnalezienie szukanego koloru.   Paletka prezentuje się bardzo przyjemnie dla oka i jest niezwykle poręczna.


Wewnątrz niej znajduje się dwustronny aplikator, który pomimo mojego uwielbienia do pędzli, radzi sobie całkiem dobrze.


Makeup Revolution Romantic Smoked zawiera 6 cieni matowych i 6  cieni perłowych.  Wszystkie utrzymane są w chłodnej i neutralnej tonacji.  Cienie nie mają swoich nazw, ale mimo to postaram się je Wam nieco przybliżyć.

Zaczynając od lewej strony:


#1 waniliowa perełka, pozbawiona błyszczących drobinek


#2  Kawa z mlekiem w wersji perłowej


#3 Karmelowa perła


#4 Perłowe khaki, zimny odcień oliwki z szarymi tonami


#5 Perłowa lilia, szare i pastelowo fioletowe tony


#6 Kolor oberżyny, wykończenie satynowe


#7 Beż, pełny mat


 #8 Matowa oliwka


 #9 Jasny wrzos, mat


 #10 Kredowa czerń


#11 Matowa, ciemna śliwka


 #12 Ciepły, matowy beż

Idealnie nadają się zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego a intensywność cieni można stopniować. Jakość cieni jest dla mnie naprawdę zadowalająca, są dość dobrze napigmentowane, łatwo się blendują, dobrze łączą i nie osypują. Nie zaobserwowałam także, aby się rolowały ani rozmazywały w ciągu dnia.

 

Na temat firmy słyszałam wiele opinii, na ogół bardzo pozytywnych i dzięki dostępności na Drogeria.pl miałam możliwość porównać swoją opinię z innymi blogerkami. Ogólnie uważam, że paleta jest dobrej jakości w bardzo przystępnej cenie 20 zł a kupić możecie ją tutaj
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka