Pantene Pro-V, Aqua Light, lekka odżywka w piance pod prysznic, 180 ml

Odżywka w formie pianki jest dostępna w czterech różnych wariantach:


  •  Cienkie, zniszczone włosy pozostają odżywione, jedwabiście miękkie i lekkie, dzięki odżywce w piance Pantene Intensywna Regeneracja.
  • Matowe, obciążone włosy będą widocznie zdrowsze i pełne objętości za sprawą odżywki w piance Pantene Większa Objętość.
  •   Cienkie, łatwo przetłuszczające się włosy pozostają widocznie zdrowsze i lekkie dzięki odżywce w piance Pantene Aqua Light.
  •   Cienkie i farbowane włosy przekształcają się w tętniące życiem, błyszczące i zdrowsze za sprawą odżywki w piance Pantene Lśniący Kolor.


Informacja o produkcie

Lekka odżywka w piance Pantene Aqua Light idealnie odpowiada potrzebom cienkich, płaskich włosów, które nie wytrzymują obciążenia zwykłych odżywek.

1.  Lekką niczym powietrze odżywkę do stosowania pod prysznicem należy nanieść na wilgotne włosy podobnie jak zwykłą odżywkę.

2.  Pianka wchłania się w głąb włosów i nawilża je od wewnątrz, po czym szybko się spłukuje, nie pozostawiając niechcianego osadu.

3.  Kiedy produkt jest aktywowany, składniki odżywiające wstrzykiwane są razem ze składnikami formującymi pianę, po czym mieszają się dokładnie, w czasie gdy mieszanina wydobywa się z butelki.

4.  W chwili, kiedy lekka pianka zostaje wystawiona na działanie powietrza, pęcherzyki powiększają się, uwalniając tym samym składniki odżywcze, aby prędko wchłonęły się we włosy i odżywiły je od wewnątrz.

5.  Pęcherzyki zostały dopracowane z inżynieryjną precyzją, tak aby zadziałały w odpowiednim momencie.Lekka odżywka w piance Pantene Aqua Light zapewnia cienkim włosom odżywienie, jakiego potrzebują, a także sprawia, że łatwo się rozczesują i nie są obciążone. Cienkie i przetłuszczające się włosy stają się sypkie i wyraźnie nabierają zdrowego wyglądu dzięki lekkiej odżywce w piance Pantene Aqua Light.


Opinia

Jeżeli chodzi o moje wrażenia, to produkt jest faktycznie innowacyjny. Podoba mi się jego formuła, ponieważ nic nie cieknie i nie tracę produktu. Jestem ciekawa jak będzie z wydajnością.  Piankę nakłam od połowy długości włosów i na rękę wyciskam ilość zbliżoną do wielkości piłeczki ping pongowej. Pianka niesamowicie szybko wchłania się we włosy tworząc je minimalnie bardziej miękkie. Zapach jest bardzo świeży i przyjemny i długo utrzymuje się na włosach nawet po wysuszeniu. Jeśli chodzi o same działanie kosmetyku to niestety mam dość mieszane uczucia. Coś tam robi z włosami, trochę łatwiej się rozczesują ale nie ma żadnego efektu wow i nie jestem pewna czy kupię produkt ponownie, niemniej jednak warto wypróbować dla samej konsystencji. Może Waszym włosom bardziej pomoże.

Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka