Zatrzymać zapach kwiatów w każdej chwili czyniąc ją wyjątkową.... Flowers, Bispol

Witajcie

Żeby nie było nudno, dzisiaj przychodzę do Was z nie kosmetyczną recenzją produktu, który stanowi moją inspirację do wykonywania makijażu ale także jest bardzo miłym urozmaiceniem podczas sesji, makijażu okazjonalnego ale i tworzy wyjątkową atmosferę. 

Oczywiście chodzi o świeczki.... ale nie byle jakie!


Moje świeczki pochodzą z firmy Bispol Dlaczego akurat ta firma? Ponieważ mają bardzo szeroki asortyment, oryginalne zapachy i urokliwy design, zresztą sami zobaczcie.

Dzisiaj opowiem Wam co nieco o podgrzewaczach kwiatowych. Inspirują mnie one wyjątkowo ponieważ mają prześliczny, słoneczno żółty kolor, bajecznie pachną a ich opakowanie także daje mi do myślenia.


Jeśli czujecie się czasem wypalone i nie macie pomysłu na makijaż polecam takie właśnie inspiracje ponieważ sama w sobie świeczka może nas inspirować swoim kolorem lub zdobieniem, jeśli jest w szkle, kształtem, nazwą a także zapachem. To różnorodność zmysłów sprawia, że uruchamia się nasza wyobraźnia a co piękniejsze jest to, że każdy może przywołać zupełnie inne wspomnienia czy inspiracje.


Pomysłów na ten makijaż mam kilka, ale o tym będzie w innym poście wraz ze zdjęciami.

Jeśli chodzi o same świeczki, to w tekturowym opakowaniu znajdziemy 6 podgrzewaczy o standardowej średnicy. Zapach flowers, czyli kwiatowy wyczuwalny jest jeszcze przed ich podpaleniem. Po zapaleniu zapach staje się dużo intensywniejszy, aromat ładnie rozchodzi się po pomieszczeniu. Nie jest to zapach przesadnie słodki czy duszący ale odświeżający i wprowadzający wyjątkową atmosferę. Kolor żółty przywołuje ciepłe, słoneczne dni, kiedy kwiaty są w pełni rozkwitu.


Knot jest dość mocny, nie gaśnie i długo się pali.
Ogólnie świeczki są dobrej jakości i czuję, że dzięki nim wyczaruję dla Was wiele pięknych makijaży.
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka