Z kolorem dookoła świata!

Jak na wakacje przystało pora na wycieczkę!

Colour Trends od KOBO Professional to kolekcja 34 lakierów, z których mniej więcej połowa ma nazwy nawiązujące do krajów z całego świata.

Ja dziś oprowadzę Was po kilku z nich.

Jesteście gotowi na wycieczkę? No to zaczynamy!


Przystanek 1- Berlin, no 03
Przystanek 2 – Buenos Aires no 09

Przystanek 3 – Paris no 17
Przystanek 4 – Mexico no 20
Przystanek 5 – Tokio no 26
Zgodnie z opisem producenta jest to trwały lakier, który nadaje wysoki połysk. Dzięki składnikowi Eusolex, kolor nie blaknie, a dodatek specjalnego żelu tworzy elastyczną i odporną na pękanie powłokę na paznokciu. Nie zawiera toluenu i formaldehydu.

Do uzyskania odpowiedniego dla mnie krycia w przypadku ciemnych kolorów wystarczyły mi 2 warstwy emalii natomiast przy jaśniejszych 3. Lakiery mają dość cienkie i długie pędzelki, przez co łatwiej precyzyjnie malować nie wychodząc poza płytkę. Żaden z kolorów nie zafarbował mojej płytki paznokcia. Całkiem przyzwoicie się trzyma na moich rwących i rozdwajających się paznokciach. Nie odpryskuje. Paznokcie nim pomalowane mają wyjątkowy połysk. Bardzo mi się podobają!

Całość zamknięto w 7,5 ml okrągłych i poręcznych buteleczkach. Macie inne odcienie? Jak tak pokażcie bo jestem strasznie ciekawa!


Lakiery możemy kupić w Drogeriach Natura za 9,99zł. Na szczęście są w stałej ofercie więc spokojnie zdążycie je kupić!Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka