W harmonii z otoczeniem, no 46 KOBO, Colour Trends

Colour Trends od KOBO Professional to kolekcja 34 lakierów, o których wam już pisałam przy okazji lakierowej podróży dookoła świata.

 
Kolor, który mam to Hormony no 46, który wiernie odwzorowuje kolor spiruliny. Jest prześliczny, bardzo stonowany, elegancki, klasyczny a jednocześnie oryginalny i uniwersalny.


Zgodnie z opisem producenta jest to trwały lakier, który nadaje wysoki połysk. Dzięki składnikowi Eusolex, kolor nie blaknie, a dodatek specjalnego żelu tworzy elastyczną i odporną na pękanie powłokę na paznokciu. Nie zawiera toluenu i formaldehydu.


Do uzyskania odpowiedniego dla mnie krycia wystarczyły mi 2 warstwy emalii. Lakier ma dość cienki i długi pędzelek, przez co łatwiej precyzyjnie malować nie wychodząc poza płytkę. Nie zafarbował mi on mojej płytki paznokcia. Całkiem przyzwoicie się trzyma na moich rwących i rozdwajających się paznokciach i nie odpryskuje. Paznokcie nim pomalowane mają wyjątkowy połysk. Bardzo mi się podobają!


Całość zamknięto w 7,5 ml okrągłej i poręcznej buteleczce.


Lakiery możemy kupić w Drogeriach Natura za 9,99zł. Na szczęście są w stałej ofercie więc spokojnie zdążycie je kupić!Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka