Stylizator do brwi, paletka Pierre Rene


Nawet najpiękniejszy makijaż oczu zostanie zniszczony jeśli zapomnimy o brwiach, bo to one stanowią oprawę i nadają ramę spojrzeniu. Czasem wystarczy tylko uczesać brwi lub nałożyć wosk ale bardzo często nasze brwi pozostawiają wiele do życzenia i trzeba je wyprofilować, zagęścić i przyciemnić. Na ratunek przychodzi nam stylizator do brwi od Pierre Rene


Profesjonalna paleta do makijażu brwi gwarantująca trwały, utrzymujący się przez cały dzień efekt, bez konieczności dokonywania poprawek. Wyjątkowy zestaw dla kobiet o delikatnej, jak i wyrazistej urodzie. Opakowanie zawiera trzy pudrowe cienie w kolorach brązu, od jasnego, poprzez średni do ciemnego oraz wosk do nabłyszczania i stylizacji włosków. Dwustronny aplikator dostosowany do profesjonalnego użycia palety kosmetycznej (pacynka sugerowana do pracy z cieniem, pędzelek do aplikacji wosku).


Sposób użycia:

1. Nałóż puder do brwi (wybierz kolor najbardziej odpowiedni lub zmieszaj je ze sobą) używając pacynki.
2. Nałóż kremowy wosk do brwi używając pędzelka dla uzyskania perfekcyjnego kształtu brwi.


W zestawie mamy 3 odcienie brązu oraz bezbarwny wosk. Są to dość uniwersalne kolory, na których na pewno będę pracować z klientkami. Ja najczęściej jednak korzystam z najciemniejszego odcienia ponieważ aktualnie mam ciemne włosy i lubię mocniejszą oprawę. Aplikacja cieni jest bardzo przyjemna, świetnie się trzymają cały dzień, są trwałe, nie rozmazują się i dobrze przylegają do włosków i skóry. Cienie się nie kruszą ani nie osypują, nadają naturalny wygląd. Wosk z kolei utrwala ułożenie włosków nadając im zdrowy wygląd, nie jest ciężki, ale mimo to trzyma włoski na miejscu rewelacyjnie.Produkt nie wywołał u mnie żadnych nie pożądanych reakcji, jest testowany dermatologicznie i hipoalergiczny. Paletka praktyczna, poręczna i dobrze wykonana. W zestawie znajduje się dwustronny aplikator pędzelek- pacynka chociaż ja używam go tylko w podróży. Mimo iż jest wygodny, miękki i miły to  z przyzwyczajenia używam swojej szczoteczki i pędzelka.


Paletka jest mocno ekonomiczna ponieważ pigmentacja cieni jest wysoka. Lubię tją także dlatego, że kilka odcieni mam w jednym miejscu i nie muszę pamiętać by idąc do klientki wszystko zabrać.

Korzystał ktoś z Was? Jak oceniacie?

Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka