Skąd czerpać wizażowe inspiracje?

Witajcie!!
Dzisiejszy wpis będzie może trochę mniej typowy ale mam nadzieję, że choć oczywisty okaże się przydatny.

Człowiek bez pasji jest smutny. Smutnym można też być kiedy mając pasję nie mamy żadnego pomysłu na stworzenie czegoś nowego. Pojawia się stan wyczerpania psychicznego, jakiejś blokady a to co próbujemy tworzyć po prostu nam nie wychodzi.

Skąd czerpać inspiracje wizażowe?
Odpowiedz jest banalna, ale tak oczywista, że nie jednokrotnie na nią nie wpadamy.

W makijażach możemy kierować się teledyskami, bohaterami filmowymi, kolorami, zwierzętami, przedmiotami  a nawet zapachami. O ile te pierwsze są bardziej odwzorowaniem czy nie rzadko kopiowaniem tak kolory i zapachy mocno pobudzają naszą kreatywności, przywołują wspomnienia albo tworzą skojarzenia. Sezon kwiatowy trwa właśnie pełną parą, ale zapachy otaczają nas o każdej porze roku i dnia. Ekspresją do stworzenia tego postu przeze mnie było natrafienie na bardzo bogatą ofertę jednej z firm, która produkuje właśnie świece i podgrzewacze. Sam blask płomienia tworzy zawsze wyjątkową atmosferę a dodatkowo zatopione knoty w bajecznie kolorowej stearynie, aromatyzowane na wzór przeróżnych zapachów bądź w przepięknie zdobionym szkle nie pozostawią naszej wyobraźni w zawieszeniu. 

Firma Bispol oferuje nam eleganckie świece w szkle o zapachach, które do momentu podpalenia knotu pozostaną dla nas zagadką co może być bardzo ciekawym doświadczeniem a efekt makijażu bardzo kreatywny.

źródło: www.bispol.pl


Znaleźć możemy też świece w szkle i folii, na których widnieją inspirowane daną tematyką i kolorystyką obrazki. O ile lawenda czy owoce leśne będą dla nas oczywiste jak pachną to z dużą ciekawością podchodzę do zapachu lata, sów, szczęścia czy aniołów.


źródło: www.bispol.pl


Znajdziemy tu także tradycyjne podgrzewacze w oryginalnych zapachach jak liczi, liść banana, melisa, orzechowe cappucino, lilia, relaks, romans, jeżyna, bawełna, dynia, aloes, tuberoza,  kuchnia babci, porzeczka czy wiele innych.


źródło: www.bispol.pl


Wszystko to właśnie będzie moją inspiracją na kolejne makijaże z użyciem przepięknych kolorów. Ja już nie mogę się doczekać aż coś wyczaruje, tym bardziej, że w chwili obecnej nie mogę wziąć urlopu i liczę na to, że zapachy przeniosą mnie do krainy marzeń i wspomnień co mnie zrelaksuje i nada fali makijażom.


Czekajcie na kolejny wpis!


Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka