Lemon & Lime, Hot Colors, My Secret na letnie orzeźwienie

Witajcie

W tym poście będzie orzeźwiająco i kolorowo. Lemon and Lime jak już wiecie. Mowa o limitowanej edycji lakierów firmy My Secret na lato 2015.Info producenta: MY SECRET HOT COLORS NAIL POLISH edycja limitowana lato 2015
Nowoczesna, lekka formuła lakieru do paznokci zapewnia jego równomierne rozprowadzenie oraz zapobiega powstawaniu smug.
Cena: 6,99 zł
Pojemność: 10 ml
Dostępność: Drogerie Natura
Lakiery zamknięto w tradycyjnych dla firmy kwadratowych, poręcznych buteleczkach o pojemności 10 ml z bardzo wygodnym i szerokim pędzelkiem. Sam w sobie pędzelek nie gubi włosia, nie pozostawia smug i jest bardzo poręczny. Lakiery są wyjątkowo dobrze napigmentowane i wystarczą w zupełności 2 cienie warstwy by uzyskać maksymalne krycie pozbawione prześwitów i zacieków.

Lakier schnie całkiem przyzwoicie i na mojej mocno rozdwajającej się płytce na dłoniach trzyma się ok. 3 dni a na stopach nawet tydzień.
Nie zafarbował mi naturalnej płytki paznokcia co czasami się zdarza w przypadku lakierów innych firm. Bardzo ładnie i gładko rozprowadza się na płytce, nie bąbelkuje i nie odpryskuje.

Limitowana edycja letnich kolorów od My Secret pozbawiona jest błyszczących drobinek. Są to pastelowe, rozbielone kolory o satynowym połysku. W buteleczce wyglądają na odrobinę jaśniejsze niż prezentują się na płytce paznokcia.

Użyte przeze mnie kolory to Lemon numer 244 oraz Lime 245.
Osobiście nadałabym im inne nazwy ponieważ odcień Lemon kojarzy mi się z bananowym shake`em a Lime z pistacją choć oczywiście kwestia spostrzegania i skojarzeń jest sprawą bardzo indywidualną. Niemniej kolory są bardzo ładne a przede wszystkim wydajne i trwałe i możemy je kupić za naprawdę niską cenę w Drogeriach Natura.
A Wy używacie lakierów z tej firmy? Co o niej sądzicie? Jakie macie doświadczenia z tymi lakierami?
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka