Bielenda, Drogocenna Mgiełka Arganowa samoopalająca 2 w 1

Czyli coś dla po-zimowych bladzioszkówProdukt
Mgiełka arganowa to wyjątkowy produkt pozwalający ekspresowo uzyskać efekt naturalnej opalenizny bez smug i przebarwień.
Pojemność: 150 ml


Działanie
Mgiełka wchłania się ekspresowo, a przyjazna formuła ułatwia równomierną aplikację, zapobiegając pojawianiu się nieestetycznych smug i miejscowych przebarwień. Piękny egzotyczny zapach mgiełki pozostaje na ciele na długo.


Efekt
Innowacyjna formuła w bezpieczny i przyjazny sposób nadaje skórze złoty słoneczny odcień już po godzinie od aplikacji. Systematyczne stosowanie sukcesywnie przyciemnia odcień skóry, brązowi go i nadaje zdrowego złotego kolorytu.

Stosowanie
Wstrząsnąć przed użyciem. Mgiełkę rozpylić na ciało i równomiernie rozprowadzić dłońmi. Po aplikacji dokładnie umyć ręce.
W 150ml buteleczce zamknięto produkt przyciemniający skórę.


Moja opinia
Zacznijmy od opakowania. Płaska buteleczka w kształcie takim jak olejki do ciała Bielendy jest wyjątkowo poręczna. Sam atomizer działa bez zarzutów, nic się nie zacina, nie przecieka a piskając na skórę uzyskamy dokładnie efekt mgiełki i równomiernego rozpylenia.


W konsystencji produkt jest wyjątkowo oryginalny, nie jest to żadna tłusta oliwka ani nic co mogłoby się lepić. Produkt przypomina mi troszeczkę pięknie pachnącą lekką ciecz, która bardzo ładnie się rozprowadza i nie tworzy na skórze zacieków. Bardzo szybko się wchłania i wysycha co bardzo mi odpowiada. Uzyskany po ok. godzinie koloryt skóry jest bardzo naturalny i nie ma nic z pomarańczowych tonów. Stosując go kilkukrotnie możemy stopniować nasycenie opalenizny. Jak schodzi ze skóry to w sposób równomierny. Sam w sobie zapach jest nieziemski i bardzo długo utrzymuje się na skórze. Ja lubię swoją mgiełkę stosować wieczorem a kiedy kładę się do łóżka dalej ją czujęJ 
Produkt nie brudzi ubrań ani pościeli. Nie wywołał też u mnie żadnego uczulenia, podrażnienia itp. Mgiełka jest wydajna. 


Czy ktoś z Was korzystał już z tego produktu? Uważam, że produkt jest godny polecenia. Teraz wraz z pierwszymi promieniami słońca warto pomyśleć o ładnym odcieniu skóry.
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka