Hialuronowy zastrzyk w domowym zaciszu z INVEO Ultimate Cosmetics Hyaluron Shot


Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie. Z biegiem lat spada jednak jego poziom a co za tym idzie, skóra traci na jędrności, pojawiają się zmarszczki oraz przesuszenia.

Z uwagi na ogromnie duży wpływ jaki powoduje jej brak w organizmie, wiele kosmetyków i salonów medycyny estetycznej bazuje na tej substancji.
A gdyby tak można było samemu szybko i bezboleśnie w domowym zaciszu zrobić hialuronowy zastrzyk?


Oczywiście samodzielne nakłuwanie skóry tym bardziej bez specjalistycznej wiedzy i doświadczenia nie jest niczym godnym polecenia. Ostatnimi czasy udało mi się poznać kosmetyk, który jest dla mnie ciekawy i innowacyjny.

O czym mowa?

Firma Inveo specjalizująca się w kosmetykach do pielęgnacji brwi i rzęs poszła o krok dalej i stworzyła Hyaluron Shot. Są to kolagenowe płatki pod oczy. Nie byłoby w tym nic oryginalnego gdyby nie fakt, że każdy z nich zawiera 1000 mikroigiełek wypełnionych krystalicznym kwasem hialuronowym


Mikro igiełki wprowadzają aktywne składniki w głąb naskórka, rozpuszczając się w nim pod wpływem temperatury ciała.

Działanie

Natychmiastowy i bezbolesny zabieg odmładzający z kwasem hialuronowym w plastrach. Mikro igiełki wprowadzają aktywne składniki w głąb naskórka, rozpuszczając się w nim pod wpływem temperatury ciała. Wyraźnie odmładza, głęboko odżywia, nawilża i regeneruje naskórek w okolicach oczu.


Opakowanie Hyaluron Shot zawiera parę plastrów, które delikatnie aplikuje się pod oczy. Zgodnie z informacją znajdującą się na opakowaniu, produktu nie powinno się mocno dociskać do naskórka ale wiecie czym jest ciekawość.


Pod uciskiem opuszka wyczuć można lekkie kłucie oraz ciepło. Plastry te zaleca się trzymać około 3 godzin celem całkowitego rozpuszczenia kryształków kwasu. Przed zdjęciem ich raz jeszcze docisnęłam palcami i wcześniej wyczuwalne kłucie nie miało miejsca. Wniosek jest taki, że ów igiełki faktycznie uległy rozpuszczeniu.Aplikacja plastrów Hyaluron Shot

W zasadzie sama aplikacja nie różni się niczym od tradycyjnego nakładania płatków pod oczy i nie jest zupełnie skomplikowanym procesem. 

Po wyjęciu plastrów z saszetki, ściągamy zabezpieczającą folię i nakładamy na suchą i czystą skórę. Jest to kosmetyk jednorazowego użytku i świetnie sprawdzi się przed ważnym wyjściem lub w sytuacji kryzysowego, po weekendowego wyglądu.


Efekt jest wyraźnie zauważalny. Skóra jest napięta, ujędrniona i nawilżona. W moim przypadku obrzęk został zredukowany.

Z dużą rezerwą podchodzę zawsze do cudownych obietnic producenta ale tu jestem szczerze pełna podziwu i spokojnie mogę Wam polecić ten produkt. Na opakowaniu jest także informacja, że aby kosmetyk przyniósł długofalowe efekty należy taką kurację przeprowadzać 2x w tygodniu przez okres 5 tygodni. 

Regularna cena plastrów to koszt 40zł
2 Komentarze