Oczyszczające z toksyn plastry do stóp


Witajcie,

Ostatnio pokazywałam na swoim Instagramie detoksykujące plastry do stóp a wynik ankiety jednoznacznie określił abym napisała o nich post.

Firm, które produkują takie plastry jest kilka. Ja używam Kinoki  Kiyome.


Opis producenta:
zostały wyprodukowane z naturalnych składników, które mogą pomóc w pozbyciu się toksyn takich jak metale ciężkie, produkty uboczne przemiany materii i zanieczyszczenia, cellulit oraz wielu innych. Jeśli zależy Ci na poprawie zdrowia i samopoczucia, już teraz możesz podjąć pierwszy krok i oczyścić organizm z toksyn i zanieczyszczeń.

Znakomite na dolegliwości tj.:
·        bezsenność
·        depresja
·        niekontrolowany wzrost wagi
·        nagłe zmiany nastrojów
·        bóle pleców
·        zmęczenie
·        bóle głowy
·        osłabiony system odpornościowy


Czytałam na jakiejś stronie internetowej, że dzięki nim można nawet schudnąć, ale szczerze bardzo w to nie wierze. Działanie plastrów Kinoki Detox opiera się na refleksologii i akupresurze. Na tej podstawie też, teoretycznie można zwrócić większą uwagę na poszczególne organy w naszym ciele. Mówią, że jest to znakomity środek przeciwbólowy.


Skład plastrów:
·        sproszkowany grzyb agaricus
·        sproszkowane wino drzewa eukaliptusowego
·        sproszkowany ocet bambusowy
·        sproszkowany bio-kamień turmalin (FIR Far Infrared Radiation)
·        jony ujemne
·        sproszkowany Chitosan
·        sproszkowany chiński Caururus
·        sproszkowana Cordata
·        sproszkowany ocet dębowy i krochmal

Sposób użycia:
Plastry Kinoki należy przykleić tuz przed snem na obie stopy. Zalecamy aby plastry były przyklejone na minimum 8 godzin. Rekomendowany okres ich użytkowania to 4-8 tygodni, a następnie raz  w tygodniu dla podtrzymania efektu.

Przez pierwsze dni rano, na odklejanym plastrze powinno być widoczne zaczernienie czy nawet brązowawa maź. Z każdym kolejnym dniem jest tego coraz mniej, co sugeruje, że w organizmie jest coraz mniej toksyn.


Prawda jest taka, że plastry wydzielają ciemny kolor pod wpływem potu. Z każdym kolejnym dniem możemy zaobserwować coraz mniejszą ilość ciemnych plam z uwagi na skład plastrów, który ogranicza pocenie się stóp.

Szukając odpowiedzi na działanie Kinoki, natrafiłam na bloga, gdzie autor prezentuje mały z nimi eksperyment.
Heikum udowadnia, że do uzyskania ciemnej mazi potrzeba jedynie ciepła i wilgoci.

Po przeczytaniu tego wpisu sama nie wiem co mam myśleć. Może nasze stopy w pewnych punktach dużo mocniej się pocą i porównując to z mapą punktów na stopach można coś odczytać? A może to po prostu kolejny chwyt marketingowy. Nie wiem, ale warto spróbować choćby dla zabawy.

0 Komentarze