Jesienne nowości marki My Secret w drogeriach Natura

by - listopada 08, 2017

Jesienne nowości marki My Secret w drogeriach Natura

Marka My Secret rozszerza jesienną kolekcję o nowe produkty do makijażu i stylizacji paznokci. Dwie kolekcje lakierów – Nail Art i Nail Polish – zyskały dodatkowe kolory: głęboki, metaliczny granat i mahoń oraz białe złoto i multkolorową mgiełkę. Całkowitą nowością jest puder rozświetlający do podkreślania kości policzkowych w kolorze neutralnego beżu, który nada twarzy wyjątkowego blasku. Wszystkie produkty dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl 
My Secret Nail Art

Dwa nowe odcienie z kolekcji lakierów nawierzchniowych Nail Art, które pozwolą wyczarować fantazyjny manicure. Doskonale sprawdzą się zarówno jako zastosowane samodzielnie, jak również zaaplikowane na innych lakierach.

Kolekcja wzbogacona została o kolory:
 282 Rainbow Sparks, 283 Frosty Top


Pojemność: 10 ml
Cena: 9,39 zł


My Secret Nail Polish

Dwa nowe odcienie z linii lakierów do paznokci
Nail Polish o nowoczesnej, lekkiej formule, która zapewnia równomierne rozprowadzenie na płytce i zapobiega powstawaniu smug.

Kolekcja wzbogacona została o nowe kolory:
284 Sparkling Mahogany, 285 Blue Star.


Pojemność: 10 ml
Cena: 9,39 zł

My Secret Disco Ball Highlighter

Rozświetlacz do twarzy w kolorze neutralnego beżu, odpowiedni do każdego typu kolorystycznego cery. Wzmacnia blask skóry i sprawia, że twarz wygląda zdrowo i promiennie. Formuła kosmetyku zapewnia bezproblemową aplikację i doskonałe wykończenie makijażu, nadając intensywny połysk i efekt tafli.


Waga: 7,5 g
Cena: 18,59 zł


You May Also Like

0 komentarze

Popularne posty