Natural beauty eyeshadow palette, My Secret


Hej!

Dzisiejszy wpis dedykowany jest nowym, trzem paletkom My Secret, Natural Beauty Eyeshadow Palette.

Opis producenta:

Paleta cieni idealnych do wykreowania makijażu dziennego, jak również wieczorowego w bardziej zdecydowanym stylu. Bogactwo efektów w ramach tej samej palety. Jedwabista, silikonowo - mineralna formuła ułatwia aplikację. Cienie znakomicie przylegają do powieki i zachowują trwałość przez długi czas. Hipoalergiczne.


Dostępne 3 kompozycje kolorystyczne:

- Tropical Romance: pełne odwzorowanie tropików – lazurowa woda, pomarańczowe, zachodzące słońce oraz intensywny róż kwiatów.
- Naked Beauty: najbardziej neutralna kompozycja kolorystyczna. Paletka zawiera odcienie brązów z lekko różowym podtonem.Magical Girl: piękny beż, soczysta pomarańcza oraz stonowana brzoskwinka.
Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, a najlepiej obrazują to ciemne i zdecydowane kolory. Nie osypują się i idealnie się blendują, nie tworząc plam przy rozcieraniu a także nie zbierają się w załamaniach powieki. Krycie można stopniowo pogłębiać. Produkt dostępny jest w przyzwoitej cenie w porównaniu do jakości.  Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona.A Wy, co myślicie?
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka