Beauty Days & Meet Beauty III - wprowadzenie do wydarzenia

Już za kilka dni odbędzie się długo przeze mnie wyczekiwane wydarzenie jakim jest Meet Beauty. Tegoroczne spotkanie jest III edycją i ..


... mam poczucie, że będzie wyjątkowe z kilku powodów. Najważniejsze to to, że odbędzie się ono wspólnie z targami kosmetycznymi Beauty Days, potrwa aż 2 dni i poprzedzi je uroczysta gala a w dodatku odbędzie się w dużej hali targowej jaką jest Ptak Warsaw Expo. Jest to fakt nie bez znaczenia, ponieważ wystawiać się będzie mnóstwo firm zarówno polskich jak i zagranicznych, co pozwoli mi lepiej zorientować się w aktualnych trendach kosmetycznych.Cała weekendowa atrakcja została poprzedzona 11 maja 2017  śniadaniem prasowym w Restauracji Akademia przy Różanej 2/61 w Warszawie i dotyczyła właśnie Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days 19-21 maja 2017r. PTAK WARSAW EXPO.
Od lewej: prowadzący Dominik Urbańczyk, Agata Nowak (Spa Land/Hydra Facial), Anna Pytkowska (Meet Beauty Conference), Nina Ryszka (PTAK), Anna Michalska (Indigo Nail), Lidia Lewandowska (wirtualnekosmety.pl) i Małgorzata Kucharska (Ewa Gil Happy Face Make-up studio).
Plan wydarzeń jest bardzo bogaty i będę miała duży problem aby być w kilku miejscach na raz. no i ja z Diamond Angel

Harmonogram atrakcji Beauty Days jest dostępny tutaj: http://beautydays.pl/program-targow/

Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days  w PTAK WARSAW EXPO to unikatowe wydarzenie o charakterze edukacyjnym i biznesowym. Przez trzy dni, od 19 do 21 maja, powierzchnia 30 000m2 największego centrum targowo-kongresowego w Europie Środkowej zapełni się stoiskami profesjonalistów branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Inicjatywa zrzesza miłośników branży kosmetycznej oraz fryzjerskiej, zarówno profesjonalistów poszukujących inspiracji i nowych dróg rozwoju swojej działalności, jak i pasjonatów-amatorów żądnych najmodniejszych trendów. Targi są doskonałą okazją do poznania branżowych nowości, jak i zaznajomienia się z bogatą ofertą produktów specjalistycznych oraz zabiegów dostępnych na rynku. W jednym miejscu spotka się ponad 150 wystawców z Polski i z zagranicy, u których można będzie zrobić zakupy ze zniżkami nawet do 60%. Targi będą też okazją, aby skorzystać z bezpłatnych zabiegów i zasięgnąć porad ekspertów w dziedzinie kosmetyki i fryzjerstwa. Zaprezentuje się ponad 300 polskich i zagranicznych marek.Przestrzeń wystawiennicza zostanie podzielona na 18 stref tematycznych:
fryzjerstwo, paznokcie, kosmetyka kolorowa, kosmetyka pielęgnacyjna, perfumy, medycyna estetyczna, piękny uśmiech, anti-aging, salony SPA i hotele, wyposażenie gabinetów i SPA, dietetyka, podologia, trychologia, masaż i rehabilitacja, depilacja, opalanie, usługi dla branży kosmetycznej.
Podczas wydarzania dostępna będzie Czytelnia, w której odwiedzający będą mogli zapoznać się z literaturą oraz czasopismami związanymi z tematyką.


Dodatkową zaletą jest także bezpłatny autobus Beauty Days jadący z Dworca Centralnego i Dworca Zachodniego. Bilet można pobrać na: http://beautydays.pl/rejestracja/
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka