Stylizacja brwi z nowościami marki My Secret

Brwi dodają twarzy wyrazistości i podkreślają jej owal. Odpowiednio ułożone, pomagają uwydatnić makijaż i nadać stylizacji dodatkowego charakteru. Alternatywą dla kredek, które nie gwarantują naturalnego wyglądu brwi, są produkty do modelowania o formule wosku i żelu, które nadadzą im odpowiedni kształt, jednocześnie nie sklejając włosków. Wygodny pędzelek i szczoteczka ułatwią aplikację, wypełnią przestrzenie między brwiami i optycznie je zagęszczą. Nowe produkty do stylizacji brwi marki My Secret dostępne są od 27 kwietnia wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl

My Secret Design Your Eyebrow Color Wax

Kremowy wosk do stylizacji brwi, który w naturalny sposób modeluje i podkreśla kolor brwi. Pozwala nadać im idealny kształt. Specjalna formuła zapewnia komfort aplikacji i długotrwały efekt. Nie pozostawia lepkiej warstwy i nie skleja włosków. Dostępny w dwóch odcieniach.


Waga: 3,9 g Cena: 15,99 zł

My Secret Design Your Eyebrow Gel Mascara

Nowy odcień koloryzującego żelu do brwi z wygodną szczoteczką ułatwiającą aplikację. Pozwala na wygodne modelowanie i uzupełnianie brwi – jednym pociągnięciem szczoteczki wypełnia przestrzenie i optycznie je zagęszcza. Formuła żelu zawiera kombinację ekstraktów roślinnych przeznaczonych do pielęgnacji słabych i wypadających włosków.


Pojemność: 10 ml Cena 11,99 zł
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka