Siła kilku ostrzy w nowych maszynkach do golenia Seyo i Seyo Men

Marka Seyo, producent szerokiej gamy kosmetyków do pielęgnacji ciała, rozwija swoją ofertę asortymentową o jednorazowe maszynki do golenia. Na półkach drogerii Natura oraz sklepu internetowego www.drogerienatura.pl dostępne są już maszynki dla kobiet w dwóch wersjach – z podwójnym i potrójnym ostrzem.

Od połowy listopada w regularnej sprzedaży pojawią się także wyposażone w trzy wysokiej jakości ostrza maszynki dla mężczyzn.


Wszystkie produkty wyposażone są w ergonomiczny uchwyt z antypoślizgową rączką, która zapewnia jeszcze lepszą kontrolę nawet po zmoczeniu. Są odpowiednie dla każdego typu skóry, także wrażliwej. W opakowaniu znajduje się kilka sztuk maszynek.

Jednorazowe maszynki do golenia z potrójnym ostrzem

 

3  sztuki jednorazowych maszynek do golenia z trzema ostrzami dla jeszcze dokładniejszego  i gładszego golenia. Pasek nawilżający z dodatkiem masła shea i olejku jojoba zapewnia gładkie przesuwanie maszynki po skórze. Ruchoma głowica zapewnia lepsze dopasowanie do powierzchni ciała i precyzyjne golenie.

Cena: 12.99 zł

Jednorazowe maszynki do golenia z podwójnym ostrzem

 

Jednorazowe maszynki do golenia wyposażone w dwa ostrza o doskonałej jakości stali. Umieszczony wzdłuż ostrzy pasek nawilżający z witaminą E  zapewnia gładkie przesuwanie maszynki po skórze, a antypoślizgowa rączka zapewnia  bezpieczny uchwyt i doskonałą kontrolę nad maszynką.

Jednorazowe maszynki do golenia z potrójnym ostrzem Seyo Men


Jednorazowa maszynki do golenia wyposażone w trzy wysokiej jakości ostrza, powlekane podwójną ceramiczną powłoką dla dokładnego i gładszego golenia. Nawilżający pasek z aloesem i witaminą E zapewnia lepszy poślizg maszynki po skórze.  Dzięki ruchomej głowicy maszynka doskonale dopasowuje się do kształtu twarzy, zapewnia precyzyjne golenie i zapobiega niepożądanym zacięciom i podrażnieniom skóry.

Cena: 11.99 zł

Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka