ARGAN ILLUMINATING DRY OIL FOR BODY & HAIR, GLY SKIN CARE, DIAGNOSIS

Aloha!  xD
Shine bright like a diamond, czyli wielkie przygotowania do wakacji!

Coraz większy natłok pracy powoduje, że coraz rzadziej chodzę do sklepów stacjonarnych, a coraz częściej korzystam z drogerii internetowych, które nie tylko pozwalają mi zaoszczędzić czas, ale dają także możliwość skorzystania z produktów bardziej wyszukanych.

Rozświetlający suchy olejek arganowy do ciała i włosów firmy Gly Skin Care, Diagnosis to kosmetyk, o którym pomyślałam, gdy go tylko zobaczyłam, że będzie idealny na wakacyjne wojaże! Czy to strzał w dziesiątkę czy w kolano?! Czytajcie dalej.


Opis produktu
Nawilżająca, delikatna formuła suchego olejku arganowego natychmiast się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Obecny w składzie olejek arganowy oraz witamina E nawilżają ciało pozostawiając je jedwabiście miękkie w dotyku. Olejek arganowy stosowany na wilgotne lub suche włosy pomoże wydobyć ich naturalne piękno i blask bez efektu obciążenia. Złote drobinki pięknie rozświetlą Twoje ciało i włosy.
Więcej o produkcie na stronie klik


Korzyści
- Nawilża
- Szybko się wchłania
- Lekka formuła
-Skóra pięknie rozświetlona


Sposób użycia
Wstrząśnij przed użyciem.


Ciało: Spryskaj ciało suchym olejkiem arganowym a następnie wmasuj delikatnie w skórę.
Włosy: Rozetrzyj 1-2 porcje olejku w dłoniach, a następnie wetrzyj we włosy. Produkt nie zawiera substancji zapachowych. Produkt przebadany dermatologicznie.


Buteleczka została wykonana z brązowego plastiku i wykończona atomizerem z pompką. 


Całość została gustownie przyozdobiona złotymi wzorkami na pistacjowo- limonkowym tle. Taka kolorystyka kojarzy mi się z gorącymi piaskami Toskanii i gajami oliwnymi, gdzie w tle słychać cykady. Trochę się rozmarzyłam:D Wracając do meritum… Po wstrząśnięciu buteleczki podnoszą się mikro drobinki, które w sposób niezwykle subtelny iluminują na ciele. Nie jest to w żaden sposób podobne do brokatu, więc wsi nie ma :D Drobinki są tak mikroskopijne, że raczej ich nie zauważymy. Widoczny jest tylko końcowy efekt zdrowszej skóry. 


Olejek ma delikatnie bursztynowy kolor, ale widać to lepiej w zagłębieniu linii papilarnych.


Kosmetyk jest raczej rzadki, nie lepki, dobrze rozprowadza się na suchej skórze, głęboko w nią wnikając. Pozostawia na skórze nie lepki film a tym samym nie brudzi ubrań.


Wymienione przez producenta korzyści są zgodne z prawdą i wiem, że produkt zabiorę ze sobą teraz na wakacje:) Na pewno będę podsyłać Wam zdjęcia! a Wy co myślicie?
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka