Zapowiedź recenzji: Nowość KOBO Professional Matte Lips i Sensique Matte Fits Perfectly

Witajcie :)

Ostatnio niestety jestem okrutnie zabiegana a wszystko to przez pracę, której poświęcam aktualnie bardzo dużo czasu. Resztki wolnych chwil staram się poświęcić na hobby, rodzinę i przyjaciół,  ale o Was w żadnym wypadku nie zapomniałam. Jeżeli jednak jeszcze nie słyszeliście o nowościach w szafach KOBO i Sensique, możecie to nadrobić właśnie w tej notce :)

9 czerwca marki KOBO Professional i Sensique wprowadziły nowe zestawy pomadek do ust w głębokich i intensywnych kolorach. Zawarta w nich formuła ze składnikami odżywczymi zapewnia matowe wykończenie i nadaje makijażowi wyrazistości. Produkty są dostępne wyłącznie w Drogeriach Natura w całej Polsce.


KOBO PROFESSIONAL MATTE LIPS - pomadka zapewniająca ustom matowe wykończenie i pełne nasycenie kolorem. Równomiernie się nakłada i utrzymuje przez długi czas. Połączenie specjalnie dobranych polimerów oraz składników aktywnych pozwala zapewnia ustom odpowiedni poziom nawilżenia, jędrności oraz wygładzenia.


Pomadki zawierają wysoką koncentrację pigmentów oraz wypełniających mikrosfer dla zapewnienia głębokich, trwałych odcieni, które utrzymują się długo na ustach. Formuła odporna na ścieranie i rozmazywanie z dużą ilością składników odżywczych i nawilżających. W swoim składzie zawiera substancje aktywne zapobiegające pierzchnięciu ust takie jak odżywczy olej z rącznika, masło shea, hydronawilżający olej z dyni drzewiastej.


Formuła bogata w polimer longlasting KOBOGUARD® o właściwościach „non-transfer”, który utrzymuje pomadkę na ustach, bez przenoszenia jej na np. filiżankę. W celu uzyskania najlepszego efektu przed użyciem pomadki MATTE LIPS polecane jest nałożenie pomadki ochronnej, lub bazy pod pomadkę. Po aplikacji należy odczekać kilka sekund i odbić usta chusteczką w celu delikatnego usunięcia nadmiaru szminki oraz utrwalania jej matowego wykończenia.


Waga 4,5 g. Cena 15,99 zł.
Dostępne 6 kolorów


Kolory w rzeczywistości są bajeczne i bardzo oryginalne.  Ich opakowanie nawiązuje do ostatnio wydanej serii pomadek w tym iście pięknym opakowaniu

SENSIQUE MATTE FITS PERFECTLY - Matowa pomadka do ust w kredce, do temperowania. Nadaje ustom zdecydowany kolor i aksamitne wykończenie.

Waga 2 g. Cena 9,99 zł.
Dostępne 7 kolorów


Co sądzicie? Mi spodobało się bardzo wiele z nich, a szczególnie te nietypowe odcienie. Uwielbiam także to piękne opakowanie szminek KOBO oraz bardzo wygodną formę aplikacji szminek w kredce.

Zapraszam do odwiedzania Sensique  na fan pagu Drogerii Natura oraz KOBO na Facebooku :)
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka