Świat odżywek do paznokci marki Sensique

Cześć!
Jakiś czas temu pisałam Wam o nowych odżywkach do paznokci firmy Sensique. Nie znam jeszcze bardzo dobrze działania wszystkich z nich, bo taka kuracja wymaga czasu. Mam ogólnie bardzo słabe paznokcie i nie wiele odżywek ogólnie mi pomagało do tej pory, a nawet jeśli to efekt był tylko wtedy, kiedy stosowałam samą odżywkę bardzo regularnie.


Moje paznokcie bez względu na dietę i suplementy nieustannie się rozdwajają, pękają i łamią. W dodatku są bardzo miękkie i ciężko jest mi je zapuścić stąd często zdarzało mi się utwardzać je żelem. Oczywiście po jego zdjęciu, stan płytki był gorszy niż początkowo, ale przynajmniej choć trochę mogłam cieszyć się ładnymi, zadbanymi i długimi paznokciami.
Każda z najnowszych odżywek Sensique wydaje  mi się w jakiś sposób odpowiednia dla moich pazurków, więc sukcesywnie będę Was informować o działaniu odżywek.

VITAMIN FIRST AID


Wygładzenie i utwardzenie dla zniszczonych i kruchych paznokci
Odżywka z regenerującą keratyną. Chroni paznokcie poprzez wypełnienie powstałych w płytce ubytków. Mikroelementy i wapń utwardzają i zmniejsza łamliwość płytki, a koktajl witamin C, E i F. Intensywnie pielęgnuje paznokcie przywracając im zdrowy wygląd. Stosować regularnie, oddzielnie lub jako bazę pod lakier.


PROTEIN IN ACTION


Proteinowa odżywka dla pękających i rozdwajających się paznokci. Odżywka wygładza nierówności płytki paznokci i tworzy powłokę ochronną. Zapobiega przebarwieniom i łamaniu się paznokci. Mleczko kokosowe, sole mineralne i witaminy działają odżywczo i nawilżająco. Stosować regularnie, oddzielnie lub jako bazę pod lakier.

ULTRA DIAMOND SHINE


Wzmocnienie i blask dla matowych i słabych paznokci. Utwardzająca paznokcie odżywka z diamentem i metioniną, zabezpiecza je przed łamaniem i sprawia, że są twarde, lśniące i odporne na czynniki zewnętrzne. Świetnie nadaje się jako baza, ale również utwardzający lakier top.

ALL IN ONE

Intensywna kuracja dla bardzo zniszczonych paznokci. Odżywka utwardza zniszczoną płytkę paznokcia i zwiększa jej odporność na pękanie.
Olejek Camelia, metionina oraz witaminy E i C zapewniają nawilżenie i maksymalne odżywienie płytki. Stosować regularnie, oddzielnie lub jako bazę pod lakier.

10 IN ONE


Kompletna rekonstrukcja po sztucznych paznokciach. Odżywka wielofunkcyjna: wzmacnia i odbudowuje. Bogata w składniki odżywcze.
Koktajl witamin E, C i F nawilża i poprawia elastyczności płytki. Dzięki zastosowaniu silikonu i wapnia paznokcie są bardziej odporne na łamliwość i pękanie. Stosować regularnie, oddzielnie lub jako bazę pod lakier.

KERATIN NUTRITION

100% wzmocnienia dla łamliwych i rozdwajających się paznokci. Odżywka do paznokci z keratyną. Wzmacnia, odżywia i regeneruje powierzchnię paznokci. Przywracając im zdrowy wygląd, zapobiega rozdwajaniu i nadmiernej łamliwości paznokci. Stosować regularnie, oddzielnie lub jako bazę pod lakier.

Moja mama wyjątkowo upodobała sobie odżywkę All in one i mi ją zabrała, stąd brak jej na zdjęciu. Jest z niej bardzo, bardzo zadowolona i nie chce mi jej oddać nawet do zdjęć! hehehe :) Paznokcie stały się grubsze i bardziej odporne na mechaniczne uszkodzenia. Dodatkowo, kolorowy lakier trzyma się dłużej. Moje paznokcie patrzą na te odżywki z wielką nadzieją.  Jeśli chodzi o część wizualną lakierów, to prezentują się one dość elegancko i profesjonalnie. Buteleczki, tak jak wszystkie lakiery tej firmy są podłużne, lekko zaokrąglone. Pędzelki są długie i raczej cienkie, ale dobrze rozprowadzają lakier po płytce. Konsystencja odżywek jest różna; jedne, bardziej przypominają kisiel, inne są mleczne a jeszcze inne bardziej przeźroczyste. Bez względu na formułę lakieru, są średnio gęste, nie wylewają się na skórki. Dość szybko wysychają i nie tworzą się bąbelki na powierzchni paznokcia. Nie odpryskują a raczej się ścierają, choć ja codziennie zmywam i nakładam nową warstwę.


A czy Wy, znacie te odżywki? Która najbardziej lubicie?
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka