Paletki do konturowania i rozświetlania, KOBO Professional

W tym sezonie wielki hitem są kosmetyki do konturowania i strobingu. I słusznie, bo dzięki nim można dokonać wielu cudów w wizerunku.
Idąc naprzeciw oczekiwaniom do Drogerii Natura trafiły  paletki KOBO Professional.


FACE CONTOUR PALETTEZestaw, który pozwoli idealnie podkreślić kości policzkowe, wymodelować nos i stworzyć idealne proporcje twarzy w kilku prostych krokach. Paleta do profesjonalnego konturowania twarzy skomponowana przez wizażystów obejmuje rozświetlacz i dwa uniwersalne odcienie bronzera, które stworzą iluzję światłocienia pożądanego w nowoczesnym makijażu.Rozświetlacz/bronzery- wszystkie pudry są w pełni matowe i nie zawierają żadnych drobinek. Rozświetlacz, czyli w tym wypadku kremowy odcień wpisuje się w tradycyjne, klasyczne makijaże i spiszą się genialnie u osób o cerze tłustej.WAGA 10 g.
CENA 24,99 zł

FACE STROBING PALETTE
Zestaw przeznaczony do rozświetlania i modelowania twarzy. Doskonale sprawdzi się podczas wykonywania codziennego makijażu, jak i na wielkie wyjścia. Róż o satynowej strukturze w naturalny sposób podkreśli policzki oraz doda twarzy świeżości, a rozświetlacz idealnie rozjaśni łuk brwiowy, wewnętrzny kącik oka oraz górną partię policzków. Puder brązujący znajdujący się w zestawie doskonale zaznaczy kości policzkowe i ociepli koloryt skóry.


Róż/rozświetlacz/bronzer
Każdy z kolorów nadaje perłowe wykończenie. Ogólnie, dla osób, które mają cerę tłustą lub wypryski, kosmetyki świecące nie będą najlepszym pomysłem i tym, polecam powyższą wersję.
WAGA 10 g.
CENA 24,99 złJustyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka