Hyper Energetic / Dark Side , My Secret

Hej:*
Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować dwie całkowicie różnorodne a jednocześnie podobne paletki. 
Łączy je jeden i ten sam producent, kształt oraz jakość.  
To, co je różni to całkowicie odmienne zestawienie kolorystyczne oraz czas odpowiedniego ich użycia. 


Jedna paletka to zestawienie brązu, beżu i głębokiej czerni, idealna na co dzień, a druga to buchająca energią eksplozja soczystych kolorów, które świetnie sprawdzą się w lato a także przy sesjach zdjęciowych.

 Natural Beauty Eyeshadows Dark Side


Opis producenta

Paleta matowych cieni idealnych do wykreowania zarówno makijażu dziennego, jak również wieczorowego w bardziej zdecydowanym stylu. Jedwabista i delikatna struktura ułatwia aplikację, cienie znakomicie przylegają do powieki i zachowują trwałość przez długi czas.


Cena 13,99 Waga 6 g
Zgodnie z opisem producenta jest to paletka cieni o neutralnych kolorach, które idealnie wpisują się w każdy makijaż niezależnie od pory dnia. W zależności od przewagi danego koloru będzie to makijaż do pracy albo na imprezę. W standardowo wyglądającej dla tej marki paletce znajdują się 4 cienie, a w ich ramach mamy kredowy beżowy, zszarzałą oberżynę, przepiękną głęboką, matową czerń a także brąz, który według mnie ma delikatne satynowe, a nie w pełni matowe wykończenie. Przyglądając się samym cieniom, mam także wrażenie, że konsystencja tego cienia jest również troszkę inna od pozostałych.


Hot Colors Eyeshadows Palette Hyper Energetic


Opis producenta

Paleta matowych cieni w intensywnych kolorach, które wpisują się w najnowsze trendy na wybiegach. Aksamitna i delikatna struktura ułatwia aplikację. Cienie znakomicie przylegają do powieki, kryją już po pierwszej warstwie.


Cena 13,99 Waga 6 g

Hyper Energetic to faktycznie wyjątkowo energetyczna kolorystycznie paleta. Kolory w niej zawarte są wprost proporcjonalne i wiernie odwzorowują kwitnące właśnie kwiaty czy owoce. Niebieski odcień to kolor leśnych niezapominajek, fiolet fiołków,    pastelowo łososiowy odcień owoców liczi i soczysta pomarańcza.


Nasycenie cieni w obu paletach uważam za bardzo dobre. Prezentowane tu przeze mnie kolory, pokazane są bez uprzedniego użycia bazy. Kosmetyk dobrze współpracuje z innymi firmami, dobrze się blenduje, nie zbiera w załamaniach, nie rozmazuje. Sama w sobie paletka jest wykonana ze stosunkowo solidnego plastiku i jeszcze przy żadnej z nich nie zdarzyło mi się połamać wieczka, czy złamać jego zawiasów.
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka