ZILA FLASH 124 Raspberry malinowy lakier do paznokci


WitajcieJ
Dziś będzie słodko i przyjemnie, a to za sprawą nowego, magicznego odkrycia.

Ostatnio pisałam Wam o mojej kuracji na włosy, która przy okazji sprzyja kondycji moich paznokci… a kiedy one są dłuższe, grubsze i nie rozdwajają się, grzechem byłoby nie sięgnąć po lakier do paznokci.  Wybór padł na markę ZILA, która zyskuje coraz szersze grono miłośniczek. 


Tak pięknie zapakowany przez Drogeria.pl lakier, niczym słodka babeczka aż szkoda było mi otworzyć!


Opis produktu
 Holograficzny lakier do paznokci. Malinowy kolor rozświetlony holograficznym pyłkiem. Nadaje wielowymiarowy efekt w zależności od kąta padania światła na płytkę paznokcia. Zapewnia pełne krycie.


Lakier jest częścią siedmiokolorowej kolekcji ZILA FLASH:

- 102 Crypo beżowy
- 115 Raqu różowy
- 116 Lanti liliowy
- 121 Blue Jeans niebieski
- 122 Titanium srebrny
- 124 Raspberry malinowy
- 125 Blue Lagoon turkusowy

Opakowanie
Produkt znajduje się w zgrabnej, owalnej buteleczce o pojemności 8ml. Czarna, błyszcząca nakrętka z łatwością się odkręca, a w jej wnętrzu umieszczono wąski pędzelek z prosto ściętym włosiem.Design opakowania jest bardzo prosty, ale to czyni go klasycznie eleganckim i estetycznym. Na naklejce znajduje się informacja z podstawowymi informacjami o lakierze tj numer koloru, data ważności czy dane producenta.


Konsystencja
Lakier, w konsystencji jest jak dla mnie odpowiedni, nie ma tu mowy o wylewaniu się emalii na skórki. W całości, bardzo dobrze rozprowadza się na płytce i nie tworzy smug. Bardzo dużym zaskoczeniem był dla mnie fakt, iż wystarczyła mi jedynie jedna warstwa do uzyskania pożądanego przeze mnie efektu. Drugim, bardzo dużym plusem jest czas schnięcia na płytce. 


Trzecim natomiast jest jego trwałość. Emalia w  nienaruszonym stanie przetrwała pełne cztery dni, a dopiero później zaczęły się delikatnie ścierać. Pomimo zawartych drobinek, zmycie lakieru nie przysporzyło żadnych dodatkowych problemów i zmyłam w takim samym czasie jak normalny lakier, pozbawiony dodatków.Kolor
Kolor  Malinowy, to bordo przełamane ciepłym różem z milionem migoczących drobinek. Tęczowe, hologramowe cudeńka przepięknie odbijają światło i sprawiają, że paznokcie lśnią i wyglądają na zdrowe.
Lakier nie barwi naturalnej płytki paznokcia. Nie wpływa też na nią negatywnie, ponieważ nie zawiera rakotwórczego formaldehydu, toluenu czy Dibuthyl Phthalate (DBP).


Dostępność

Lakiery ZILA można nabyć pojedynczo lub w eleganckich, metalowych ZILA Boxach, dostępnych wyłącznie na stronie https://drogeria.plJustyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka