Long Cover Fluid, Paese


Opis producenta


Kremowy podkład o przedłużonej trwałości. Doskonale ujednolica kolor skóry i ukrywa wszelkie niedoskonałości cery. Jego długotrwałe działanie sprawia, że twarz wygląda świeżo i promiennie przez cały dzień bez konieczności poprawek. Pielęgnuje, nawilża i łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia śladów na uraniach. Formuła bogata w witaminy A, C, E, D-panthenol oraz masło Shea odżywia, nawilża i koi skórę. 


Buteleczka jest nie duża, owalna, prosta i elegancka. Zdobienia i napisy są raczej skromne ale całą energię producent włożył w zawartość szkła. Nie ma tu żadnej pompki, która mogłaby się zacinać ale mamy za to mała łopatkę do nabierania podkładu. Kolor, który mam to Ivory/ Kość Słoniowa. 


Podkład przeznaczony jest do cery suchej, normalnej bądź naczynkowej.
Podkład kryje bardzo dobrze. Najlepiej jednak jest aplikować go za pomocą gąbeczki, delikatnie wklepując w naskórek. Fluid utrzymuje się na skórze cały dzień, nie zbiera się w załamaniach, nie podkreśla i nie zatyka porów, nie tworzy plam. Nie ściera się w ciągu dnia i nie brudzi ubrań więc spokojnie możemy przytulać się do naszych partnerów.


 Nie zaobserwowałam wysuszania skóry ani tworzenia efektu maski. Z uwagi na fakt, że puder przeznaczony jest również do skóry suchej, dobrze jest wykończyć makijaż pudrem. Ja używam w tym celu puder ryżowy również z Paese, który spisuje się wyśmienicie.


Nie mam specjalnych problemów z wypryskami ani przebarwieniami a podkład  kryje dokładnie tak, jakbym sobie tego życzyła i sprawdza się również w makijażu fotograficznym. Konsystencja jest dość lekka jak na kryjący podkład ale sprawia to, że nie czuć go na twarzy.
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka