French manicure z Sensique

Witajcie kochani!
Jak wasze zdrowie w tą fikuśną, zdradliwą pogodę? Bo ja leżę w łóżku z gorączka. Być może to też dobry okres do nadrobienia blogowych zaległości, o ile zaraz znowu nie usnę od leków :P
Dzisiejszy wpis będzie o pazurkach, a dokładniej o lakierach do frencha firmy Sensique.
Opis producenta : Trwałe lakiery do tworzenia klasycznego, francuskiego manicure.
 Pomimo skromnego opisu, producent oferuje nam bardzo bogaty wybór odcieni do tego pięknego, klasycznego i zawsze eleganckiego sposobu malowania paznokci.

Nowoczesna formuła:
-przedłuża trwałość lakieru
-zapewnia efekt szklanego połysku.
W ofercie znajdziemy 6 odcieni:

130 Almond
To najjaśniejszy z odcieni. Na płytce może wyglądać podobnie jak mleczna odżywka do paznokci, niemniej jest to jeden z moich faworytów.
131 Cupcake
Jako jedyny ze wszystkich odcieni posiada delikatne mikrodrobinki, czyniąc go lekko perłowym kolorem w odcieniu bardzo jasnego, bladego różu ze srebrną poświatą.
136 Honey
To jasny, ciepły odcień przypominający troszkę kolor mleczno kremowy.
137 Hellrosa
Jest chyba kolorem najciemniejszym ze wszystkich. Podobnie jak Honey utrzymany jest w ciepłych tonach, ale przypomina zdecydowanie bardziej pastelową brzoskwinie.
138 Dolly
Kolor, który jest dla mnie najtudniejszy do opisania.  Jest to według mnie róż złamany brzoskwinią.  Zaliczyłabym go do ciepłych odcieni, mimo, że w porównaniu do poprzednika ma dużo więcej różowych tonów.
139 Daisy
Najbardziej różowy ze wszystkich, zimny odcień pastelowej, mlecznej mieszanki. To również mój ulubieniec.


Opakowanie buteleczek jest owalne i dość wąskie, przez co produkt jest dla mnie poręczny. Pędzelki są długie i w miarę cienkie, dobrze sprawdzają się przy mojej dłuższej płytce paznokcia. W odróżnieniu od serii Colour maja białe nakrętki. Lakiery w konsystencji są rzadkie więc trzeba uważać ile nakłada się lakieru na płytkę aby nie wylało nam się na skórki.


Pierwsza warstwa nie daje nam mocnego krycia ale przy dwóch wyraźnie widać tą mleczną, piękną poświatę. Lakier w swojej formule jest bardzo dobry. Nie tworzy najmniejszych smug, żadnych bąbelków, nie odpryskuje. Efekt jaki nim uzyskamy to faktycznie szklany połysk. Uważam, że paznokcie nim pomalowane wyglądają na bardzo zadbane, eleganckie i zdrowe.

Jeśli chodzi o szybkość schnięcia to oczywiście zależy od grubości położonej warstwy. Pierwsza, względnie cienka wyschła mi w około 2 minuty, druga troszkę dłużej. Ogólnie uważam, że produkt jest dobry a wybór ulubionego odcienia pozostawiam Wam!

Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka