Zapach lata, nie tylko latem.....


Witajcie
Na dobry wieczór będzie pachnąco i relaksująco. Tą wyjątkową atmosferę a jednocześnie inspirację do sesji zdjęciowej zawdzięczam świecy zapachowej Summer, Bispol.

Zapach Summer zamknięty w szklanej świecy, zdobionej wakacyjnym motywem przypomina mi delikatne, świeże kwiaty, zapach słońca i radości. Bardzo ciężko go jednoznacznie określić. Ale w żadnym wypadku nie jest to zapach glonów i morza J Aromat świecy jest subtelny, lekko słodki ale nie duszący. Jest kwiatowo- owocowy, wywołujący wiele pozytywnych skojarzeń.

Świece zapakowano w tekturowe pudełeczko w kolorach i wzorze identycznym jak design samej świecy, wylanej w szkle. Jak widzicie, widnieje kolorystyka błękitu odnosząca się do lazurowego nieba i błękitu wody, latarnia morska, mewy i delikatne obłoki. Zachowany został lekko marynarski klimat, co daje mi dodatkowy pomysł na makijaż... ale o tym nie dzisiaj!
Jeżeli chodzi o samą świecę, to zapach po podpaleniu jest również wyczuwalny ale odrobinę delikatniejszy. Niemniej nie jest mdły i jest wiernym odwzorowaniem tego, co czujemy przed zapaleniem. Knot jest mocny, nie gaśnie i długo się pali. Zapach bardzo ciekawy, polecam spróbować.

Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka