Hot Colors Eye Shadow Palette, My Secret

Hot Colors Eye Shadow Palette to paletka 4 cieni, dostępna w kilku wariantach kolorystycznych

1.    Revolt against the nude2.     Shake colors
Paleta matowych cieni w intensywnych kolorach, które wpisują się w najnowsze trendy na wybiegach. Aksamitna i delikatna struktura ułatwia aplikację.
Cienie znakomicie przylegają do powieki, kryją już po pierwszej warstwie.

Cena: 12.99 zł
Waga: 6 g

Pierwsza paletka – Rewolt against the nude-  to kombinacja rajskich kolorów: krwistej czerwieni, ciepłej pomarańczy, głębokiego szafiru i intensywnej mięty.  Shake Colors to kwiaty wrzosu, pudrowego różu, ostrej limonki no i mięty. Tu niestety mam wrażenie, że kolor jest bardzo zbliżony do tego w pierwszej palecie, może 1-2 tony jaśniejszy a bardzo szkoda!
Cienie są matowe, miękkie i dobrze kryjące. Na bazie mają bardzo wysoką pigmentacje i są nie do ruszenia.

3.    Paradise Island
4.    Dive into the ocean 

Paleta perłowych i metalicznych cieni, które pozwolą stworzyć olśniewający i oryginalny makijaż. Jedwabista i delikatna struktura ułatwia aplikację. Cienie znakomicie przylegają do powieki i zachowują trwałość przez długi czas.

Cena: 12.99 zł
Waga: 6 gParadise Island to mocno opalizująca błękitna perła. Początkowo kolor wydawał mi się lekko szary i miałam drobne obawy jak będzie wyglądać ale na skórze mnie urzekł. W paletce znajdziemy też ciemny fiolet, fuksję oraz przeuroczy pomarańcz. Kolejną paletkę, Dive Into The Ocean stanowi świat podwodnych wodorostów, złotego piasku i głębin. Niestety jej nie posiadam ale oceniając po jakości i pigmentacji Paradise Island musi być boska.

Kolejną nowością w moim kuferku jest kredka 2w1 Big Eye Pencil Milk. Możemy ją użyć zarówno jako bazy pod cienie  jak i do wykończenia makijażu. Jest niezwykle miękka, a lekko tłustawa konsystencja zapewnia jej wysoką trwałość i mocną przyczepność do skóry.


Cena: 9.99 zł
Waga: 3,6 g


Nie mogę się doczekać aż coś nimi zmaluję ślicznego!

Cienie do kupienia tylko w Drogeriach NaturaJustyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka