DUO Adhesive, klej do rzęs


Dziś o tym, czym kleję rzęski i dlaczego wybór padł na ten produkt!

Klej do rzęs DUO Adhesive

Skład: Rubber Latex, Water, Ammonium Hydroxide and Formalin (Methenamine), Fragrance, Cellulose Gum, Sodium Dodecylbenzesulfonate

Cena: ok. 20zł / 14g 

Ten produkt chyba każdy zna, a jeśli do tej pory używałyście klejów innych firm to pora na go spróbować. Klej DUO dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. 

  • W biało niebieskim opakowaniu dostaniemy klej w kolorze mleczno- białym, który po wyschnięciu staje się przeźroczysty. 
  • W czerwono białym opakowaniu z kolei klej jest w kolorze grafitowym, a po zaschnięciu robi się czarny. 

Oczywiście co kto woli, ja miałam obie wersje i myślę, że dla niewprawionej osoby lepszy będzie klej biały a makijaż można dodatkowo wykończyć czarną kreseczką dla uzyskania bardziej naturalnego wyglądu.

Niemniej klej jest łatwo dostępny. Najczęściej jednak kupuje go w Inglocie. 

Duo naprawdę dobrze spaja tworzywo ze skórą. Sprawdzi się także w przypadku tanich chińskich rzęs na plastikowym sztywnym pasku. Rzęsy po użyciu tego kleju bardzo dobrze się trzymają. Klej łatwo się zmywa i schodzi z rzęs jeśli chcemy je oczyścić do ponownego użycia. Nie podrażnił ani mnie ani żadnej z moich klientek. Oczywiście, jeśli kleju nałożymy za dużo i dostanie się on do oka to może troszkę szczypać i łzawić. Niemniej opakowanie jest dla mnie za duże i po dłuższym czasie użytkowania klej nabiera nieprzyjemnego ale delikatnego zapachu i jego przyczepność staje się słabsza. W sumie nigdy nie udało mi się zużyć całego opakowania bo po prostu wyrzucam je co jakiś czas.
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka