Wiosennych nowości Drogerii Natura ciąg dalszy!

Za oknem raz słońce, brak chmur i wiatru, pierwsze motyle i zapach kwiatów a następnego dnia szaro, deszczowo a niekiedy nawet burzowo. Pogoda nie przestaje nas zadziwiać, podobnie jak Drogerie Natura, które wypuściły na rynek kolejne nowości. O nich właśnie chciałabym Wam dzisiaj napisać.O wcześniejszych nowościach pisałam Wam tutaj

Na początek będzie o supernowości firmy My Secret. Pod wyjątkowo przyjemną nazwą KISS MY LIPS big color stick odkryjemy błyszczyk pomadkę w kredce. Zapewnia ona trwały i intensywny kolor oraz subtelny połysk. Zawarte masło Shea i ekstrakt z oliwy z oliwek gwarantują intensywnie nawilżenie ust. Nie wymaga ona także temperowania.

Waga 3 g
Cena 9,99 zł.
Pomadka występuje w 6 kolorach:

Kolejno od lewej:

10 Natural Beauty
11 Sweet Peach
12 Coral Lips
13 Pink Power
14 Fuchsia
15 Blueberry Mouse
My Secret poszerzyło także swoją ofertę o trzy dodatkowe kolory pomadek DRESS UP YOUR LIPS. To kremowa pomadka nadająca ustom intensywny i długotrwały kolor oraz satynowe wykończenie.  Nowe kolory mają nieco zmienioną forłmułę.


                                          

Waga 5 g
Cena 9,99 zł

Nowe kolory mają numery:
7 Tangerine
9 Blueberry
8 CoralFirma My Secret stworzyła  także coś idealnego dla prawdziwych księżniczek, nadającego blasku, czyli FACE ILLUMINATOR POWDER PRINCESS DREAM. Jest to rozświetlacz w kolorze ciepłego beżu. Nadaje się dla każdego typu kolorystycznego. Wzmacnia on blask skóry oraz sprawia, że twarz wygląda zdrowo i promiennie. Formuła kosmetyku zapewnia bezproblemową aplikację i doskonałe wykończenie makijażu. Gwarantuje mocny połysk i efekt „tafli”.


Waga 7,5 g
Cena 14,99 zł

Dodatkowo, w Drogeriach Natura znajdziemy nowość od marki Sensique. Będą nią tym razem matowe róże do policzków- MATT ROUGE, dostępne w 6 odcieniach kolorystycznych: 201, 202, 203, 204, 205 oraz 206

201


202


203


204


205


206Waga 2,7 g
Cena 7,99 zł

A wszystko to jest już dostępne od 30 kwietnia w Drogeriach Natura. 
Czy przypadło Wam coś do gustu?  A może już coś kupiłyście? Ja jestem wyjątkowo ciekawa nowości, tym bardziej, że kolor Blueberry będzie w tym sezonie bardzo modny, naturalne kolory są zawsze uniwersalne a róże idealnie podkreślą naszą opaleniznę. Warto zwrócić także uwagę na rozświetlacz, który doda naszej cerze plasku zwłaszcza kiedy skóra jest jeszcze szara, zmęczona i nie nabrała ciepłego odcienia.


Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka