Rozenglycerine firmy HERGON

Kilka wolnych dni i człowiek zrobił się sentymentalny i zaczął tęsknić za latem, słońcem, błękitnym niebem, zieloną bujną trawą oraz zapachem dzikich róż. Zanim jednak nastanie piękna pogoda i będziemy mogły założyć spódniczki i sandały warto już teraz zadbać o kondycję naszej skóry głównie w obszarze kolan, stóp, łokci i dłoni, które tak bardzo są teraz narażone na działanie ujemnej temperatury. Aby jednak przywołać zapach lata zapraszam na recenzje różno- glicerynowego kremu do skóry suchej i szorstkiej.
Rozenglyceryne krem do ciała
Producent: HEGRON BV Holland
Importer: Tenex Sp. z o.o.
Pojemność: 350 ml
Cena: ok. 15 zł

Od producenta: Wyprodukowany na bazie naturalnych olejków i tłuszczów, wygładza, uelastycznia szorstką i wysuszoną skórę.Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinium liquidum, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Parfum, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol,  Phenylethanol, PPG-2-Methyl Ether, Methylisothiazolinone, Tetrasodium EDTA, Potassium Carbonate Zaczniemy od zapachu. Tak jak na wstępnie przypomina zapach dzikich ciemno różowych róż ale nie jest nachalnie intensywny i dość szybko ulatnia się po wsmarowaniu w skórę.


W konsystencji jest dość gęsty i treściwy a pomimo zawartej w składzie gliceryny i parafiny daleko mu do konsystencji tłustego kremu. Przypomina raczej treściwy krem nawilżający. Po rozsmarowaniu na skórze pozostaje dość tłusty film ale stosunkowo szybko wchłania się w skórę czyniąc ją nad wyraz gładką, wręcz jedwabistą. Parafina tworzy barierę ochronnej, która zatrzymuje w skórze wilgoć i jednocześnie silnie natłuszcza. Nie brudzi ubrań i nie pozostawia wrażenia nieprzyjemnej lepkości skóry.
Krem jest wydajny, pojemność duża a cena niska.


Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka