Parę słów o mnie...


        Jestem dyplomowaną wizażystką która z wielką chęcią przyczynia się do tworzenia piękna poprzez kompleksowe i całościowe tworzenie nowego wizerunku zarówno osoby jak i miejsca w którym chcemy stworzyć wyjątkowy event.

Pracuję przy sesjach zdjęciowych, maluje na spotkania biznesowe, specjalne okazje typu ślub, studniówka, urodziny czy sylwester a także udzielam indywidualnych lekcji makijażu a wszystko to po to, by z dumą i satysfakcją kobieta mogła przejrzeć się w lusterku, w oczach ukochanego i innej kobiety.

Prowadzę szkolenia indywidualne, grupowe i dla firm w zakresie kreacji wizerunku, dobieram i uczę najkorzystniejszego dla danej twarzy makijażu krok po kroku, pomagam zestawić  ubrania i elementy tak by pasowały do otoczenia i klimatu określonego spotkania bądź miejsca pracy i podkreślały własne atuty, jednocześnie ukrywając  wszelkie niedoskonałości.

Dodatkowo, organizuje i wspieram eventy (pokazy, przyjęcia biznesowe i okolicznościowe, wieczory panieńskie) a także sesje zdjęciowe (od kompleksowej stylizacji po aranżacje wnętrz)

Na tym blogu chciałabym podzielić się z Wami tym co lubię, co tworzę i jakie mam opinie na temat testowanych przeze mnie kosmetyków.

Zapraszam do wyrażania swoich opinii, dzielenia się doświadczeniami oraz chętnych do współpracy.
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka