Colour Glossy Lip KOBO Professional

BŁYSZCZYK DO UST

 

OPIS PRODUCENTA Błyszczyk do ust 3D Wyjątkowy błyszczyk! Efekt przepięknego migotania na ustach – dzięki drobinkom i perłom rozświetlającym. Trójwymiarowy efekt koloru. Trwały, uwodzicielski połysk
POJEMNOŚĆ 14 ml
CENA 9,99 zł
Dostępne kolory:
301 Crystal
302 Delicious
303 Charming
304 Natural Glow
307 Spicy
308 Sweet
310 Magical
311 Disco
312 Sexy
313 Party


W całkiem sporym jak na błyszczyk słoiczku zamknięto miliony migoczących gwiazdeczek. Błyszczyki (poza bezbarwnym oczywiście) zawierają w sobie masę drobinek, które po aplikacji na ustach nie są zauważalne. Na wargach tworzy się przepiękny efekt gładkiej tafli pozbawionej brokatów itp. Te mikroskopijne drobinki nie tylko nadają ustom blasku ale też powiększają je optycznie. Perfekcyjnie lśniące usta stwarzają efekt ponętnych ust. Drobinki na ustach nie są wyczuwalne i nie migrują poza obrys w miarę ścierania się błyszczyka. Zdarzają się i takie błyszczyki ze po pewnym czasie na ustach zostaje sam brokat, często gruby. Tu tego na szczęście nie ma. Całość ściera się równomiernie, nie zbiera się w kącikach warg i nie skleja się. Trwałość jest bardzo porządna. Dodatkowo błyszczyk nawilża i pielęgnuje skórę warg. Posiada bardzo ładny, ciasteczkowo waniliowy zapach o delikatnie słodkim smaku. Bardzo dobre napigmentowanie, wyrazisty kolor bez smug i zacieków. Konsystencja bardzo przyjazna i łatwa w aplikacji.


Wersja bezbarwna zgodnie z wszystkimi obietnicami producenta nawilża, chroni i pielęgnuje dzięki zawartym w składzie polimerom, woskom i witamina E. Dobrze sprawdza się w przypadku suchych i popękanych ust. Wszystkie wersje nadają się do stosowania samodzielnie, pod lub na szminkę.  Jeden z kilku moich must have w kuferku.
Justyna Zybert Pro Make Up Artist © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka